صف آپدیت اندروید 10

۹ گوشی ال جی در صف دریافت آپدیت اندروید ۱۰

تا این لحظه، ال جی نمایندگان زیادی برای آپدیت اندروید ۱۰ ارائه نکرده است. اما ظاهرا این تغییر خواهد کرد و ال جی ۹ گوشی هوشمند خود را در صف آپدیت اندروید ۱۰ قرارداده است.

تا کنون، تنها گوشی هوشمند ال جی که به اندروید ۱۰ به‌روزرسانی شده است، ال جی جی ۸ تینکیو نام دارد. اما تعداد گوشی‌های به‌روز شده به اندروید ۱۰ شرکت ال جی، به زودی افزایش خواهد یافت. این شرکت در حال حاضر ۹ گوشی هوشمند را در صف آپدیت اندروید ۱۰ قرارداده است.

این اطلاعات از شرکت ال جی ایتالیا منتشر شده است. تمامی ۹ گوشی هوشمند ال جی، در چند ماه آینده به روزرسانی اندروید ۱۰ را دریافت خواهند کرد که البته زمان ارائه آن می‌تواند بسته به کشور و شرکت مخابراتی متفاوت باشد. گوشی‌های قرار گرفته در لیست آپدیت اندروید ۱۰، ال جی وی ۵۰، ال جی وی ۴۰، ال جی G7، ال جی G8S، ال جی G8X، ال جی K50، ال جی K40S، ال جی K50S و ال جی Q60 هستند.

صف آپدیت اندروید 10اولین گوشی که روزرسانی اندروید ۱۰ را دریافت خواهد کرد، ال جی وی ۵۰ خواهد بود و انتظار داریم این اتفاق تا اوایل ماه فوریه رخ دهد. در مرحله بعد، گوشی ال جی G8X تینکیو در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ به این آپدیت دسترسی پیدا خواهد کرد و گوشی‌های ال جی G8S، ال جی G7 و ال جی وی ۴۰ به ترتیب در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ آپدیت خواهند شد. زمان انتشار به‌روزرسانی برای سایر دستگاه‌ها به سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۰ موکول خواهد شد.

جدا از همه ویژگی‌های جدید و پیشرفت‌های موجود در اندروید ۱۰، این به‌روزرسانی، رابط کاربری ال جی UX 9.0 را برای کاربران این شرکت به همراه خواهد داشت و ظاهر کاملا بازسازی شده‌ و کاربرد آسان‌تری به این UI می‌بخشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*