ماکت سری گلکسی اس 20

تماشا کنید: ویدیویی از ماکت سری گلکسی اس ۲۰ منتشر شد

اخیرا ویدویی منتشرشده که ماکت سری گلکسی اس ۲۰ را به نمایش در می‌آورد. این ماکت‌ها با توجه به اطلاعات درز کرده‌ ساخته شده‌اند.

به تازگی ویدویی در اینترنت پخش شده که تصاویر ماکت گلکسی اس ۲۰ را نشان می‌دهد. این ماکت‌ها براساس اطلاعات منتشرشده از گوشی‌های این سری ساخته شده‌اند و پیش نمایشی واقعی از آنچه که سامسونگ تولیدکرده است به نمایش در می آورد.

چند روز پیش، ماکت‌های سه بعدی گلکسی اس ۲۰ به نمایش در آمدند که برای مقایسه ابعاد این گوشی‌ها طراحی شده‌ بودند. ویدیو جدید، گوشی‌های این سری را با کیفیت بالایی نشان می‌دهد.

براساس گفته‌های داخل ویدیو، سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا با ابعاد مشابه سری قبل طراحی شده است. این گوشی تقریبا ابعادی همسان با گلکسی نوت ۱۰ پلاس دارد اما کمی کشیده‌تر از آن است.

ماکت سری گلکسی اس 20گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس، اندازه‌ی کوچک‌تری دارند و تنها با افزایش طول و عرض اندکی نسبت به گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس طراحی شده است. با این وجود، می‌تواند گفت که تمامی اعضای خانواده گلکسی اس ۲۰، با تغییر ابعاد نسبت به سری قبل روانه بازار خواهد شد. از آنجایی که دیگر خبر از مدل e نیست، گلکسی اس ۲۰ به عنوان کوچک‌ترین عضو این خانواده لقب می‌گیرد.

برجستگی دوربین در گلکسی اس ۲۰ اولترا به طرز چشمگیری بیش‌تر از قبل شده. در این ماکت خبری از نوشته‌ی “زوم ۱۰۰X” نیست اما به جز آن، تمامی موارد با اطلاعات درز کرده مطابقت دارد. ابعاد این هندست‌ها در زیر آورده شده است.

مدل ابعاد ابعاد برآمدگی
سامسونگ گلگسی اس ۲۰ ۱۵۱ در ۷۳ در ۷.۷ میلی‌متر ۳۴ در ۱۷ در ۱ میلی‌متر
سامسونگ گلکسی اس ۲۰ پلاس ۱۶۱ در ۶۹ در ۷.۷ میلی‌متر ۳۵ در ۲۱ در ۱ میلی‌متر
سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا ۱۶۶ در ۷۶ در ۸.۹ میلی‌متر ۴۵ در ۳۰ در ۲ میلی‌متر

جک هدفون ۳.۵ میلی‌متر، به پایان کار خود در سری اس رسیده و همانطور که در گلکسی نوت ۱۰ دیدیم، دیگر خبری از این قطعه در گلکسی اس ۲۰ نیز نخواهد بود. دکمه‌ی Bixby نیز از سمت چپ گوشی حذف شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ماکتش انقدر شیک طراحی شده. خود گوشی چی باشه..

    واقعا محصول دلربایی است. و سری a با اینکه گوشی های خوبی هستن! اصلا قابل قیاس با سری اس۲۰ نیستن!

    وقتی a51 معرفی شد گفتم خب این به این شیکی کی میره سری اس۲۰ بخره؟ الان وقتی ماکت رو دیدم. حرفم رو پس میگیرم!

    وقتی از نظر مالی مشکلی نداریم. با وجود s20 ultra ، خرید A51 اصلا عقلانی نیست.. چون یکی گوشی بسیار متحیر کننده است!