ام وی ام ایکس 33 جدید

ام وی ام ایکس ۳۳ جدید با مشخصات و امکانات بهبود یافته در راه است

شرکت مدیران خودرو به دنبال تولید و عرضه ام وی ام ایکس ۳۳ جدید است. در ادامه با مشخصات و امکانات سومین فیس لیفت ام وی ام X33 آشنا می‌شویم.

شرکت مدیران خودرو نسخه‌های متعددی از کراس اوور ام وی ام ایکس ۳۳ را به بازار ایران عرضه کرده که محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین این خودرو همان نسخه ام وی ام X33S است. اکنون مدیران خودرو قصد دارد سومین فیس لیفت این کراس اوور چینی را به بازار عرضه کند که انتظار می‌رود این خودرو نیز به فروش خوبی دست یابد. در ادامه مشخصات این خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشخصات ام وی ام ایکس ۳۳ جدید

ام وی ام ایکس 33 جدید

ام وی ام X33 جدید یا همان چری تیگو ۳ فیس لیفت در بازارهای مختلفی چون پرو، چین و روسیه با مشخصات فنی مختلفی عرضه می‌شود. از این رو مشخص نیست مدیران خودرو این خودرو را با چه مشخصات فنی روانه بازار خواهد کرد. برخی از منابع اعلام کردند برای این خودرو از موتور ۲ لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۱۳۹ اسب بخار استفاده خواهد کرد. برخی نیز احتمال می‌دهند ام وی ام X33 جدید با موتور ۱.۵ لیتری به بازار عرضه شود.

ام وی ام ایکس 33 جدید

با توجه به این که مشخص نیست مدیران خودرو چه پیشرانه‌ای را برای این خودرو در نظر بگیرد، در کاتالوگ اولیه ام وی ام X33 جدید در قسمت گیربکس به جای اتوماتیک CVT عبارت گیربکس ۵ سرعت اتوماتیک درج شده است. در واقع به احتمال زیاد مدیران خودرو به جای استفاده از گیربکس CVT قدیمی چری قصد دارد از گیربکس AT پنج سرعته استفاده کند.

امکانات ام وی ام X33 جدید

ام وی ام ایکس 33 جدید

از امکانات ام وی ام ایکس ۳۳ جدید می‌توان به رینگ های ۱۷ اینچی جدید، غربیلک فرمان جدید، تزئینات قهوه‌ای رنگ کابین، سامانه کنترل پایداری و پیشگیری از هرزگردی، چراغ روشنایی روز، جلو پنجره و سپر جلوی جدید،گرمکن صندلی‌های جلو، تریم داخلی چرم مصنوعی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، فرمان کمکی برقی، سنسور پارک و دوربین عقب، تهویه مطبوع اتوماتیک، سنسور نور، دو کیسه هوا، کروز کنترل، نمایشگر لمسی، آینه‌ها و شیشه‌های برقی، سانروف و بلوتوث اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*