کمپانی هواوی نسل جدید دستبند هوشمند خود را معرفی کرد

کمپانی هواوی در  نمایشگاه موبایل ۲۰۱۵ MWC بارسلون، نسل جدید دستبند هوشمند خود را به همراه هدست هوشمندی برای هوادارانش معرفی کرد. این شرکت که این روزها به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی در حوزه دیجیتال برای سایر رقبای قدیمی و قدرتمند خود شاخ و شانه می کشد با معرفی دستبند، هدفون و ساعت‌هوشمند خود، مجموع محصولات تولید ی خود  را در حوزه‌ی گجت‌های پوشیدنی به نحوی کامل کرد.

شرکت هوآوی امروز و در این برگزاری کنفرانس نسل جدید دستبند هوشمند خود را که از جمله : تاک‌بند B2 و هدفون تاک بند N1 معرفی کرد. در این میان تاک‌بند B1 دستبند هوشمندی است که با دراختیار داشتن قابلیت‌های مربوط به یک دستبند سلامتی که در نسخه‌ی پیش نیز شاهد آن بودیم، یک هدست بلوتوث را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

talkband-n1-bad-renders

در کنار معرفی مچ بند هوشمند تاک‌بند B2 ، شرکت هواوی محصول دیگری را بنام هدفون تاک‌بند N1‌ معرفی کرد .

این هدفون علاوه بر  قابلیت‌های سنجش معیارهای سلامتی و ، از هدفون Hi-FI استریو و هدست بلوتوث با ۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی نیز برای ذخیره‌ی موسیقی بهره می‌برد.

Huawei نسل جدید تاک‌بند را با بهره‌گیری از الگوی طراحی بروز شده‌ای که در آن از قاب نگهدارنده‌ی آلومینیومی در کنار بند چرم و پلاستیک بهره گرفته شده، روانه‌ی بازار خواهد کرد. ضمنا کاربران می‌توانند از بین رنگ‌های طلایی و نقره‌ای گزینه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کند. قابلیت‌های سنجش سلامتی در مقایسه با نسل پیش توسعه یافته و همچنین می‌تواند به روش بهتری با بهره‌گیری از بلوتوث با تبلت وگوشی‌هوشمند ارتباط داشته باشد.

در معرفی این محصول باید گفت که سنسور شش بعدی مورد استفاده در این دست بند هوشمند می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نوع فعالیت کاربر را شناسایی کرده و اطلاعات مناسبی از آن را نیز تهیه کند. همچنین باید به قابلیت ثبت اطلاعات خواب نیز اشاره کرد. هدست بلوتوث تعبیه شده نویز موجود را کاهش داده و قادر است زمانی را که روی دستبند نیست بصورت خودکار تشخیص داده و شروع به پخش آهنگ کند.

تاک‌بند B2 هواوی عمر باتری چهار روزه دارد و می‌توان با گوشی‌های‌هوشمند اندروید ۴ و همچنین iOS 7.0 ارتباط برقرار کند. تاک‌بند N1 بیشتر برای استفاده در فعالیت‌های ورزشی توسعه یافته و می‌توان میزان کالری سوزانده شده، مسافت طی شده و قدم‌های برداشته شده را در کنار پخش موزیک محاسبه کند. این دستبند هوشمند گواهی IP54 را برای ضدآب بودن دارد. ضمنا با بهره‌گیری از مغناطیس در ساختار هدفون‌های توگوشی، می‌توان آن را به گردن‌بند نیز بدل کرد.

منبع:androidcentral

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*