آپدیت جدید هواوی میت 9

آپدیت جدید هواوی میت ۹ حالت شارژ هوشمند را به آن اضافه می‌کند

آپدیت جدید هواوی میت ۹ با نسخه EMUI 9.1.9.228 منتشر شد. این به‌روزرسانی حالت شارژ هوشمند و اشتراک گذاری صفحه را به گوشی‌های سری Huawei Mate 9 اضافه می‌کند.

گوشی‌های خانواده میت ۹ هواوی در سال ۲۰۱۶ عرضه شدند. با این حال، این دلیل نشده است که هواوی از ارسال به‌روزرسانی برای آن‌ها دست بکشد! آپدیت جدید هواوی میت ۹ با نسخه EMUI 9.1.0.228 که به تازگی منتشر شده است، می‌تواند حالت اشتراک‌گذاری صفحه و شارژ هوشمند را به گوشی‌های این خانواده اضافه کند. قابلیت اشتراک‌گذاری صفحه به کاربران اجازه می‌دهد در یک تماس ویدیویی، آنچه روی نمایشگر گوشی دیده می‌شود را با شخص دیگر به اشتراک بگذارند. این به‌روزرسانی حجم بسیار زیادی، فراتر از ۳ گیگابایت دارد. بنابراین پیش از دانلود آن، مطمئن شوید که فضای خالی کافی را برای نصب آن دارید.

آپدیت جدید هواوی میت ۹

در توضیحات این به‌روزرسانی آمده است، گوشی‌های خانواده میت ۹ با به‌روزرسانی جدید EMUI 9.1.0.228 این ویژگی‌های جدید را دریافت می‌کنند:

  • اشتراک گذاری صفحه: این قابلیت به کاربران اجازه‌ی اشتراک‌گذاری صفحه نمایش در طول یک مکالمه ویدیویی را می‌دهد. نه تنها اطلاعات روی صفحه به اشتراک گذاشته می‌شود، بلکه شما می‌توانید آزادانه روی صفحه نقش‌هایی را ترسیم کنید و طرف مقابل آن‌ها را ببیند. این ویژگی برای وقتی که به طور مثال می‌خواهید به یکی از اعضای خانواده‌تان نحوه کنترل گوشی را از راه دور بیاموزید یا در مورد برنامه سفر خود با دوستانتان صحبت کنید، بسیار سودمند است. آن همچنین یک ویژگی جذاب برای خرید از فروشگاه‌های آنلاین به همراه خانواده یا دوستان شما است.
  • حالت شارژ هوشمند: حالت جدید شارژ هوشمند، الگوی شارژ معمولی گوشی شما را از طریق هوش مصنوعی داخلی خود یاد خواهد گرفت. این گوشی شما را از شارژ بیش از حد که باعث کاهش عمر باتزی می‌شود، دور نگه خواهد داشت. وقتی شارژ گوشی نزدیک به ۱۰۰ درصد شد، این قابلیت سرعت شارژ را کاهش می‌دهد و اجازه می‌دهد برای مدت طولانی، در حالی که گوشی شما داخل شارژ است، روی ۱۰۰ درصد باقی مانده و بیش از حد شارژ نشود. شما باید این حالت را پس از به‌روزرسانی از بخش تنظیمات گوشی خود فعال کنید. آن به صورت پیشفرض غیرفعال است.
  • پیک ظرفیت هوشمند: این ویژگی به صورت هوشمند اوج ظرفیت را مطابق با حالت خود باتری تنظیم خواهد کرد. این قابلیت به طور مؤثری باعث کاهش سالخوردگی باتری می‌شود. این گزینه به صورت پیشفرض فعال است.
  • آپدیت امنیتی: آپدیت جدید هواوی میت ۹ همچنین با پچ امنیتی ماه مه ۲۰۲۰ نیز همراه است.

آپدیت جدید هواوی میت 9

لازم به ذکر است این به‌روزرسانی برای تمام گوشی‌های سری میت ۹ از جمله نسخه معمولی، نسخه پرو، نسخه پورشه دیزاین و نسخه لایت آن منتشر شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*