قیمت موبایل

دلیلی برای افزایش قیمت موبایل وجود ندارد

قیمت موبایل به دلیل خبر ممنوعیت واردات گوشی بالای 300 یورو افزایش پیدا کرد، اما با لغو این طرح رئیس سازمان حمایت تاکید کرد دلیلی برای افزایش قیمت تلفن همراه وجود ندارد.

عباس تابش، رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان عنوان کرد واردات گوشی موبایل بیش از 300 یورو به کشور با تصمیم بانک مرکزی، وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات و صنعت، معدن و تجارت بدون تغییر خواهد ماند. وی افزود طبق بررسی‌هایی که توسط مسئولان مربوطه انجام شده است، واردات گوشی با قیمت بیش از 300 یورو همانند گذشته بدون محدودیت خواهد بود. از این رو هیچ کدام از واردکنندگان و واحدهای صنفی سطح بازار اجازه ندارند به دلیل انتشار اخبار نادرست در مورد واردات این کالا، قیمت گوشی را افزایش دهند.

برخورد با افزایش‌دهندگان قیمت موبایل

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در ادامه بیان کرد بازرسان سازمان اتاق‌های اصناف و سازمان‌های صمت استان‌ها در مورد هر نوع افزایش قیمت نامتعارف در بازار واکنش نشان خواهند داد و مردم نیز در صورت مواجهه با گرانفروشی می‌توانند آن را از طریق سامانه 124 و واحد‌های نظارت بازرسی اصناف گزارش دهند. وی تاکید کرد علاوه بر این در سطح بازار به صورت مداوم بازرسی انجام خواهد شد و با گرانفروشان برخورد خواهیم کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. باو کم شعر بگین ببینید مملکتی که فقط با یه حرف ساده قیمتها میره بالا دیگه خودتون بدونید چه جونورایی داره که هنوز نه به داره نه به باره قیمت گوشیارو حد اقل ۴ ت ۶ تومن بردن بالا

  2. این بابا ، عباس تابش رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان
    دروغ میگه مثل خر ،گوشی بشدت گرون شده وحشتناک . دیگه کسی نمیتونه گوشی بخره . گوشیهای آشغال و دروپیتی شدن۳ تا ۵ میلیون . گوشی های پرچمدار از ۲۵ میلیون تا ۴۰ میلیون و بیشتر .

  3. خخخخ اخه اینا چی میگن واسه خودشون نوا ۵ تی ۴.۵ میلیونی شده ۸ میلیون اونم تو ۴ ماه داداش مملکت داغونه

    همین طرح دو روز پیش صمد ۳ ۴ میلیونی گوشی و پاسپورت رو‌گرون کرد