پخش زنده رویداد گزارش سالانه دیجی کالا را از گجت نیوز ببینید

رویداد گزارش سالانه دیجی کالا و جلسه پرسش و پاسخ خبرنگاران با مدیران Digikala به صورت زنده از ساعت ۱۶ امروز دوشنبه ۳۰ تیر ۹۹ از گجت نیوز پخش می‌شود.

دیجی کالا به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین ایران، خدمات خود را در اختیار همه مردم ایران قرار می‌دهد و همه از شهرهای بزرگ تا دورافتاده‌ترین روستاهای کشور از خدمات دیجی کالا استفاده می‌کنند. به همین دلیل این فروشگاه آنلاین بزرگ کشور گزارشی از آمار و داده‌های مربوط به خود در سال ۱۳۹۸ را به صورت عمومی منتشر می‌کند تا امکان رصد دقیق‌تر خدمات آن و وضعیت بازار آنلاین کشور را شرح دهد.

در همین راستا، برادران محمدی، موسسان دیجی کالا از ساعت ۱۶ امروز دوشنبه ۳۰ تیر ۹۹ گزارش سالانه سال ۱۳۹۸ را به صورت آنلاین به کاربران و خبرنگاران رسانه‌ها ارائه می‌کنند. در این رویداد آنلاین که به صورت زنده پخش می‌شود، حمید و سعید محمدی، فعالیت دیجی کالا در سالی که گذشت در بخش‌های فروش، نظارت بر عملکرد فروشندگان، استراتژی‌های حمایت از تولیدکنندگان و کسب و کارهای داخلی، قیمت‌گذاری و استفاده از الگوریتم‌های هوشمند برای پردازش بیش از صد میلیون کالای خریداری شده را شرح می‌دهند.

در پایان این رویداد آنلاین، گروه بمرانی به صورت آنلاین، اجرای زنده موسیقی خواهند داشت. همچنین از ساعت ۱۷:۱۵ نیز جلسه پرسش و پاسخ خبرنگاران رسانه‌ها با مدیران دیجی کالا به صورت آنلاین برگزار می‌شود. شما می‌توانید، رویداد گزارش سالانه دیجی کالا و جلسه پرسش و پاسخ خبرنگاران با مدیران این فروشگاه آنلاین بزرگ را به صورت زنده در همین صفحه از گجت نیوز تماشا کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. دیجیکالا خیلی گرون فروش و بی کیفیت فروش شده
    هنوز زمزمه گرونی نشده دیجیکالا پیش پیش گرون میکنه