ایرانسل

ایرانسل موفق به دریافت تندیس رضایت‌مندی مشتری شد

اپراتور تلفن همراه ایرانسل – Irancell موفق شد در همایش سراسری رضایت‌مندی مشتری تندیس ویژه این همایش را از آن خود کند.

روز دوشنبه ۳ شهریور ۹۹ همایش سراسری رضایت‌مندی مشتری با رویکرد نقش مدیریت در روند بهبود پاسخگویی به مشتری در دوران کرونا و پسا کرونا در تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه برگزار شد که در این مراسم دکتر داوود دانش جعفری (عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام)، دکتر رضا تقی‌پور (نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو شورای عالی فضای مجازی)، دکتر سید ستار هاشمی (معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) و مهندس مهدی صادقی نیارکی (معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت) حضور داشتند.

اعطای تندیس رضایت‌مندی مشتری به ایرانسل

ایرانسل

در این همایش تندیس رضایت‌مندی مشتری از سوی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل اپراتور ایرانسل اعطا شد که مهندس محمدعلی مقدم، معاون ارتباط با مشتریان ایرانسل به نمایندگی، آن را دریافت کرد. اپراتور تلفن همراه ایرانسل که به عنوان یک اپراتور پیشرو در حوزه کسب رضایت مشتری محسوب می‌شود، پیش از این طی ۵ سال متوالی توانست تندیس و گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را از آن خود کند.

دکتر رضا تقی‌پور، عضو شورای عالی فضای مجازی و نماینده مجلس شورای اسلامی در این مراسم عنوان کرد نسل پنجم تلفن همراه برای صنعت ساخته شده است و باید تمام زیرساخت‌های لازم برای توسعه خدمات ارتباطی در کشور تکمیل شود. وی افزود در کشورمان تاکنون از تمام ظرفیت‌های نسل چهارم ارتباطات همراه به ویژه برای صنعت استفاده نشده است.

مهندس سید ستار هاشمی، معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این مراسم عنوان کرد تقویت ارتباط بین صنعت و دانشگاه ضروری است و بین شرایط موجود با شرایط مطلوب از نظر کیفیت خدمات و مشتری‌مداری فاصله وجود دارد که برای ورود به بازارهای ملی و بین‌المللی باید کیفیت را ارتقا داد و  می‌بایست به فناوری توجه ویژه داشت تا به بهره‌وری برسیم.

از مهم‌ترین اهداف این همایش می‌توان به بررسی انعکاس صدای مشتری در تامین نیازهای تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان، تقویت استراتژی سازمان‌ها برای برآورده کردن نیازهای مشتری در دوران کرونا و پساکرونا، اشاعه فرهنگ شاخص رضایتمندی مشتری و کیفیت در بازارهای رقابتی ملی و بین‌المللی، نقش مشتری‌مداری و شیوه‌های نوین رهبری بازار در جهش تولید، تقویت استراتژی‌های سازمان‌ها به منظور برآورده کردن نیازهای مشتریان، برگزاری پنل‌های آموزشی و تخصصی مدیریت و آشنایی با تکنیک‌های جهانی تعامل با مشتریان اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ایرانسل قبلا مالیات نداشت ولی الان داره