خدمات نرم افزاری گوشی های سامسونگ

‌طرح خدمات نرم افزاری گوشی های سامسونگ به صورت رایگان انجام می‌شود

‌طرح خدمات مربوط به به روزرسانی نرم افزاری گوشی های سامسونگ به صورت رایگان در مراکز مجاز تعیین شده انجام خواهد شد.

شرکت سامسونگ الکترونیکس کلیه خدمات مربوط به به روزرسانی نرم افزاری گوشی های هوشمند خود را به صورت رایگان در مراکز مجاز تعیین شده ارائه می‌دهد.

این طرح در نتیجه‌ نیازسنجی‌های انجام شده از کاربران گوشی های سامسونگ اجرا می‌شود که درخواست‌هایی برای به روزرسانی نرم افزاری داشتند. طی بررسی های صورت گرفته در ماه‌های گذشته، کاربران بسیاری نیاز به دریافت نسخه به روزرسانی شده و اصل سیستم عامل گوشی خود داشته‌اند، در همین جهت شرکت سامسونگ این امکان را برای کاربران  فراهم آورده تا با مراجعه حضوری در مراکز خدمات مجاز تعیین شده آخرین نسخه سیستم عامل گوشی خود را دریافت کنند.

اجرای ‌طرح رایگان خدمات نرم افزاری گوشی های سامسونگ

این طرح به مدت محدود و تنها در مراکز مجاز و مشخص شده سامسونگ انجام می‌پذیرد و شامل به روزرسانی نسخه سیستم عامل تمام گوشی های سامسونگ می‌شود.

شایان ذکر است که به روزرسانی سیستم عامل در اکثر گوشی‌ها به طور خودکار انجام می‌شود و این دسته از کاربران نیازی به مراجعه به مراکز خدمات ندارند، این طرح مختص آن دسته از کاربرانی است که به روزرسانی گوشی آنها به شکل خودکار انجام نمی‌شود.

دریافت قابلیت‌های جدید، رفع اشکالات نرم افزاری و ارتقا عملکرد و افزایش سرعت گوشی از مزیت‌های به روزرسانی سیستم عامل گوشی‌ است که با شرکت در این طرح برای تمامی کابران گوشی های سامسونگ قابل دریافت است.

اگر تمایلی به استفاده از خدمات رایگان نرم افزاری سامسونگ داشتید، ابتدا از عدم دریافت خودکار به روز‌رسانی سیستم عامل مطمئن شوید و پس از تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات شخصی خود با مراجعه به فروشگاه‌های منتخب از طرح رایگان خدمات نرم افزاری استفاده کنید.

کاربران گوشی‌ها و تبلت های سامسونگ همچنین برای حل مشکلات فنی و طرح سوالات خود می‌توانند از طریق راهکارهای آنلاین به رفع مشکل خود اقدام کنند. گفت‌وگوی آنلاین با کارشناس فنی در سایت سامسونگ، ارسال ایمیل، برنامه کنترل از راه دور Smart Tutor و اپلیکیشن Samsung Members از جمله خدمات دیجیتالی سامسونگ هستند که پشتیبانی از راه دور و بدون دردسری را به مشتریان موبایل این شرکت ارائه می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات طرح رایگان خدمات نرم افزاری گوشی‌های سامسونگ و اطلاع از مراکز ارائه دهنده این طرح می‎توانید با شماره تلفن ۰۲۱-۴۲۱۳۲ تماس گرفته و یا به صفحه اختصاصی این طرح در وبسایت سامسونگ به نشانی www.samsung.com/iran/support/newsalert/120161 مراجعه کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*