میت 40 پرو , بنچمارک آنتوتو

هواوی میت ۴۰ پرو قدرتمندترین گوشی در بنچمارک آنتوتو شد

هواوی میت ۴۰ پرو در صدر قدرتمندترین گوشی‌ها در بنچمارک آنتوتو قرار گرفت و گوشی های شیائومی نیز در بین میان رده‌ها بیشترین امتیاز را گرفتند.

آنتوتو لیست ماهانه خود را برای قدرتمندترین گوشی های پرچمدار و میان رده در ماه اکتبر منتشر کرد. در این لیست، گوشی تازه معرفی شده هواوی میت ۴۰ پرو به عنوان پرچمدار جدید هواوی بالاترین امتیاز را کسب کرده و در رتبه نخست قرار گرفت. میانگین امتیاز در اجرای بنچمارک آنتوتو ۸ معادل ۶۸۵ هزار و ۳۳۹ بوده، اما هواوی میت ۴۰ پرو در حالت عملکرد بالا یا Performance Mode توانست از امتیاز ۷۲۰ هزار نیز فراتر برود.

پادشاهی هواوی میت ۴۰ پرو در آنتوتو با کایرین ۹۰۰۰

پس از هواوی Mate 40 Pro با تراشه کایرین ۹۰۰۰ و پیکربندی ۸/۲۵۶ گیگابایت که تاج پادشاهی را بر سر گذاشت، گوشی iQOO 5 Pro و iQOO 5 با چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ و پیکربندی ۸/۲۵۶ گیگابایت در رتبه دوم و سوم قرار گرفته‌اند. گوشی گیمینگ ایسوس راگ فون ۳ با چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس در رتبه هفتم قرار گرفته و از گوشی‌های ارزان‌تری مانند ردمی کی ۳۰ اس عقب مانده است. در هر صورت فعلا چیپست کایرین ۹۰۰۰ هواوی عنوان اول بنچمارک آنتوتو را در اختیار دارد و باید دید کوالکام در چند ماه آینده با اسنپدراگون ۸۷۵ می‌تواند رتبه اول را از آن خود کند یا خیر؟

میت 40 پرو

در بین گوشی های میان رده، ردمی ۱۰ ایکس پرو ۵G با تراشه Dimensity 820 و پیکربندی ۸/۱۲۸ گیگابایت، امتیاز ۳۹۸ هزار و ۴۸۳ را کسب کرد و در رتبه اول قرار گرفت. ردمی ۱۰X 5G نیز با همین چیپست در رتبه دوم قرار گرفته و فعلا این تراشه در بین گوشی های میان رده پادشاهی می‌کند. مقام سوم از آن آنر ۳۰ با چیپست کایرین ۹۸۵ است. جالب است که اکثر عناوین این لیست با گوشی‌های دارای چیپست کایرین ۹۸۵ و کایرین ۸۲۰ اشغال شده است، در حالی که ردمی K30 5G و اوپو رینو ۴ با تراشه اسنپدراگون ۷۶۸ جی و اسنپدراگون ۷۶۵ جی در رتبه‌های نهم و دهم قرار گرفته‌اند.

میت 40 پرو

به خاطر داشته باشید که این امتیازها همگی نمره‌های متوسط گوشی‌هایی هستند که بنچمارک را بارها اجرا کرده‌اند.