ویروس کرونا انگلیسی

ویروس کرونا انگلیسی از مدت‌ها قبل در ایران بود

عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت با توجه به افزایش مرگ و میر طی ماه‌های گذشته احتمالا ویروس کرونا انگلیسی از مدت‌ها قبل در ایران بود.

مینو محرز، عضو ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد ویروس کرونا جهش پیدا کرده در کشور انگلیس عنوان کرد با توجه به این که میزان مرگ و میر این اواخر در کشورمان به شدت افزایش پیدا کرده بود، احتمال می‌دهیم دلیل آن به همین ویروس جهش یافته مربوط می‌شود. البته باید این ویروس را رصد کنیم تا نتایج بیشتری از آن تهیه شود.

جزئیات وجود ویروس کرونا انگلیسی در ایران

عضو ستاد ملی مقابله با کرونا در ادامه بیان کرد دلیل قرمز شدن تمام ایران به همین ویروس کرونا جهش یافته مربوط می‌شود که البته اوج آن در ایران طی ماه‌های اخیر اتفاق افتاده و ما توانستیم آن را کنترل کنیم. مینو محرز در ادامه افزود کروناویروس جهش یافته در شدت بیماری تاثیری ندارد و فقط قدرت سرایت آن بیشتر است.

طبق گفته مینو محرز جهش ویروس کرونا در انگلستان باعث تغییرات زیادی در ماهیت آن نشده و به همین دلیل خوشبختانه واکسن‌های کرونا که توسط شرکت‌ها مختلف توسعه پیدا کرده است می‌توانند همانند گذشته روی این ویروس تاثیر بگذارند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. واقعا کسی تو ایران هست به مقامات اعتماد داشته باشه؟

  2. خانم مینو محرز شما نه متخصص ژنتیک پزشکی هستین و نه متخصص بیوتکنولوژی پزشکی شما متخصص بیماری عفونی هستین پس لطفا کمتر چرت و پرت بگین
    ویروس جهش یافته کووید۱۹(کرونا)به گفته متخصصین ژنتیک پزشکی و بیوتکنولوژی پزشکی انگلیس توانایی کشتن ۱۰برابر انسان داره بعد این پیرزن محرز اومده میگه در ایران وجود داشته!!!