اینفوگرافیک دوربین های گلکسی اس ۲۱

اینفوگرافیک دوربین های گلکسی اس ۲۱ سامسونگ با جزئیات و مشخصات کامل منتشر شد

اینفوگرافیک دوربین های گلکسی اس ۲۱ – Galaxy S21 سامسونگ به همراه جزئیات و مشخصات فنی کامل این دوربین‌ها توسط ایوان بلس فاش شد.

به تازگی اینفوگرافیک دوربین های گلکسی اس ۲۱ سامسونگ را ایوان بلاس به اشتراک گذاشته است. گرچه تقریبا تمام مشخصات گوشی‌های هوشمند پرچمداران سری Galaxy S21 سامسونگ از قبل فاش شده‌اند اما این اینفوگرافیک فقط اطلاعات منتشر شده قبلی را تأیید می‌کند و آن‌ها را به صورتی مختصر و زیبا ارائه می‌دهد. هرچند که این اینفوگرافیک‌ها به زبان ایتالیایی هستند اما این مسئله چندان مهم نیست.

سامسونگ، مجموعه‌ دوربین سری گلکسی اس ۲۱ را به طور اساسی تغییر داده است. بزرگترین پیشرفت در گلکسی اس ۲۱ الترا رخ داده است که علاوه بر ماژول پریسکوپ، یک لنز تله فوتوی سنتی را نیز به آن اضافه کرده است. متأسفانه، گرچه فاصله کانونی آن ذکر نشده است اما به احتمال زیاد، بزرگنمایی آن باید ۱۰ برابر باشد.

کیفیت لنز پریسکوپ باز هم در گلکسی اس ۲۱ الترا افزایش داده شده است. گوشی گلکسی اس ۲۰ الترا از لنز پریسکوپ با بزرگنمایی ۴ برابری و دیافراگم  f/3.5 بهره می‌برد اما این لنز در گلکسی نوت ۲۰ به بزرگنمایی ۵ برابری و دیافراگم f/3.0 بهبود داده شد.

البته در رابطه با نوع سنسور در این اینفوگرافیک هیچگونه توضیحی ارائه نشده است. لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی نیز به احتمال زیاد باید با لنز نسل جدید جایگزین شده باشد. شاید از نوع HM2 یا حتی گزینه محتمل تر یعنی از مدل HM3 استفاده شده باشد. این موضوع در زمان رونمایی مشخص می‌شود.

برای دوربین‌ های گلکسی اس ۲۱ و اس ۲۱ پلاس از نظر وضوح و دیافراگم، از همان ماژول دوربین اس ۲۰ استفاده می‌شود. تنها تفاوت آن به حسگر تشخیص عمق میدان تصویر مربوط می‌شود که این سنسور از ماژول دوربین این گوشی‌ها حذف شده است.

به احتمال زیاد، سامسونگ دوربین‌های گوشی‌های پرچمدار سری جدید خود یعنی گلکسی اس ۲۱ و اس ۲۱ پلاس را نیز همچون نسخه اس ۲۱ الترا به لنزهای جدید مجهز خواهد کرد و این تلفن‌ها از قابلیت‌های جدید پردازش تصویر نیز بهره خواهند برد که چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸۸۸ یا اگزینوس ۲۱۰۰ خود سامسونگ آن‌ها را همراهی خواهند کرد. بنابراین هنوز هم انتظار داریم که این سری از پرچمداران سامسونگ از نظر کیفیت تصویر باز هم توسعه داده شده باشند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*