واکسن کرونا ایرانی

تزریق واکسن کرونا ایرانی به گروه دوم انجام شد

مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا ایرانی از تزریق واکسن به گروه دوم خبر داد و گفت از شنبه آینده تست آن روی گروه سوم نیز انجام خواهد شد.

دکتر حامد حسینی، مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران عنوان کرد واکسن کرونا ایرانی در پروژه آزمایش بالینی به ۴ داوطلب گروه دوم تزریق شد. وی افزود آزمایش خون سه نفر داوطلب گروه اول نیز به انجام رسید و محل اقامت ویژه خود را ترک کردند تا یک هفته در منزل بمانند. طبق گفته دکتر حامد حسینی این واکسن داخلی در دو دوز روز صفر و روز ۱۴ به داوطلبان تزریق می‌شود و به همین دلیل ۳ داوطلب گروه اول پس از یک هفته به محل هتل خواهند آمد تا دوز دوم به آنها تزریق شود.

آغاز تزریق واکسن کرونا ایرانی به گروه سوم از شنبه آینده

مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران در ادامه بیان کرد هر داوطلب در دوره ۲۸ روزه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. وی افزود ۴ نفر از گروه دوم نیز دوز نخست را دریافت کردند و تا یک هفته در هتل اقامت خواهند داشت. طبق گفته دکتر حامد حسینی از روز شنبه ۲۰ دی ۹۹ هفت نفر از گروه سوم نیز برای تزریق اول وارد هتل خواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

 1. اقای مدیر لطفا این بچه با نام کاربری ایرانی که به بنده و اجداد بنده و به قوم عرب اهانت میکنه مسدود کنید

 2. به امید موفقیت دانشمندان ایرانی که تو تحریم شدید به اینجا رسیدن که سازمان بهداشت جهانی بهشون مجوز تست داده باعث افتخاره فارغ از نتیجه واکسن…

  • زرررررشک تو بزار تا این دانشمندان پفکى ایرانى واکسن آنفولانزا رو که هنوز بد از یک قرن نتونستند تولید کنند خخخخخ اونوقت که تولید کردن که بعید میدونم بد افتخار کن.

   • جناب ماهان دمت گرم
    به پیر به پیغمبر این یارو احتمالا سردسته ساندیس خور باشه
    کاربر به اصطلاح ایرانی بهتر نیست داوطلب واکسن ایرانی بشی خدا را چه دیدی شاید از زمین منقرض شدی
    خخخ

  • فارغ از نتیجه واکسن! کاربر ایرانی خاک بر سر تو و هفت جد ابادت بی ناموس الاغ به فرض نتیجه اش فوت داوطلب و عزیزان ایرانی شد انوقت هم برات افتخار !توف به ناموست بی شرف پدرسگ نجس بوگندو

 3. انا…و انا الیه راجعون