قیمت کیا تلوراید 2021

قیمت کیا تلوراید ۲۰۲۱ مشخص شد

قیمت کیا تلوراید ۲۰۲۱ در سال جدید افزایش یافت. این شاسی بلند کره‌ای در سال ۲۰۲۰ لقب بهترین خودرو سال را از آن خود کرد و آمار فروش فوق‌العاده‌ای را به ثبت رساند.

شاسی بلند کیا تلوراید را می‌توان یک ستاره در کلاس شاسی بلند‌ها دانست. این خودرو در سال ۲۰۲۰ توسط مجله‌های خودرویی معتبری مورد بررسی قرار گرفت و توانست جوایز متعددی از جمله بهترین خودرو سال ۲۰۲۰ را از آن خود کند و برای کیا آمار فروش فوق‌العاده‌ای را به ثبت برساند. البته این خودرو برای مدل ۲۰۲۱ خود حدود چند صد دلار افزایش قیمت را تجربه کرده است که با توجه به کسب جوایز متعدد و آمار فروش فوق‌العاده چنین افزایش قیمتی روی فروش آن در سال جدید میلادی تاثیر منفی نخواهد گذاشت.

قیمت کیا تلوراید ۲۰۲۱

کیا تلوراید 2021

لیست قیمتی منتشر شده برای این شاسی بلند حاکی از آن است که قیمت پایه کیا تلوراید ۲۰۲۱ نسبت به قبل ۲۰۰ دلار افزایش پیدا کرده و این افزایش قیمت برای مدل SX حدود ۳۰۰ دلار است. علاوه بر این هزینه‌های تحویل این شاسی بلند در سال ۲۰۲۱ به ۱۱۷۵ دلار افزایش یافته است. از این رو قیمت کیا تلوراید ۲۰۲۱ در مدل پایه از ۳۳ هزار و ۴۱۵ دلار آغاز می‌شود که از مدل ۲ سال قبل خود حدود ۶۳۰ دلار بیشتر است.

کیا تلوراید 2021

شرکت کیا سال قبل اولین افزایش قیمت را برای این خودرو لحاظ کرد. در واقع قیمت این خودرو در ژانویه سال ۲۰۲۰ حدود ۲۷۵ دلار افزایش یافت و قیمت پایه آن به ۳۳ هزار و ۶۰ دلار رسید. قیمت پایه این خودرو در زمانی که برای نخستین بار به بازار عرضه شد حدود ۳۲ هزار و ۷۸۵ دلار بود.

کیا تلوراید 2021

علاوه بر تلوراید سایر محصولات کیا نیز در سال جدید افزایش قیمت حدود ۱۰۰ دلاری را تجربه کرده‌اند. گفتنی است این افزایش قیمت‌ها به دلیل اضافه شدن تجهیزات و به‌روزرسانی‌هایی است که کیا برای محصولات در نظر گرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*