محصول جدید گروه بهمن

۵ محصول جدید گروه بهمن در سال ۱۴۰۰ به بازار عرضه خواهند شد

۵ محصول جدید گروه بهمن در سال ۱۴۰۰ به بازار عرضه خواهند شد. این شرکت قصد دارد در کنار کراس اوورهای فیدلیتی و دیگنیتی یک ون، یک سدان و یک پیکاپ جدید را به بازار عرضه کند.

گروه بهمن اخیرا روی بیلبوردهای تبلیغاتی خود طرح جدیدی را در نظر گرفت که ضمن تبریک سال ۱۴۰۰ از عرضه محصولات جدید این خودروساز به بازار حکایت دارند.

جزئیات عرضه ۵ محصول جدید گروه بهمن در سال ۱۴۰۰

محصول جدید گروه بهمن

بر اساس طرح تبلیغاتی گروه بهمن، این شرکت قصد دارد در سال ۱۴۰۰ یک ون و یک سدان جدید را در کنار کراس اوورهای فیدلیتی و دیگنیتی به بازار عرضه کند. مدتی قبل مدیران ارشد گروه بهمن و شرکت بهمن موتور از فروش دیگنیتی پرایم در اردیبهشت ۱۴۰۰ خبر داده بودند که احتمالا این کراس اوور مونتاژی با قیمتی حدود ۷۶۰ تا ۸۰۰ میلوین روانه بازار خواهد شد. همچنین در ابتدای سال ۱۴۰۰ نیز شاهد عرضه کراس اوور فیدلیتی (جتور X70) به بازار خواهیم بود.

محصول جدید گروه بهمن

علاوه بر این محصولات، گروه بهمن به دنبال تولید و عرضه یک سدان جدید است که البته تاکنون جزئیاتی از این محصول منتشر نشده، اما شنیده‌ها حاکی از آن است این سدان چینی بوده و در ردیف فاو بسترن B30 و یا مزدا ۳ خواهد بود. همچنین گروه بهمن قصد دارد یک ون جدید را به تولید برساند و در قالب یک خودرو کار و تجاری به بازار عرضه کند.

همچنین خبرها حاکی از آن است گروه بهمن و شرکت بهمن موتور به دنبال معرفی یک پیکاپ دو دیفرانسیل جدید هستند و آن را به عنوان رقیب KMC T8 کرمان موتور، فوتون تونلند ایران خودرو دیزل و آمیکو آسنا به بازار عرضه خواهند کرد که البته هنوز جزئیاتی از این خودرو نیز منتشر نشده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*