هنسی ماموت SUV-1000

هنسی ماموت SUV-1000 معرفی شد؛ با پادشاه شاسی بلندها آشنا شوید

هنسی ماموت SUV-1000 معرفی شد. محصول جدید هنسی با پرفورمنس فوق‌العاده و طراحی ویژه خود به عنوان پادشاه شاسی بلندها شناخته می‌شود.

شرکت هنسی که در صنعت خودرو با معرفی و عرضه محصولات دیوانه‌وار شناخته می‌شود از شاسی بلند جدید خود یعنی هنسی ماموت SUV-1000 پرده برداشت. این شاسی بلند بر اساس خودرو ماموت TRX-1000 ساخته شده و یک شاسی بلند خارق‌العاده با پرفورمنسی در حد رقابت با سوپرکارها محسوب می‌شود.

مشخصات هنسی ماموت SUV-1000

شرکت هنسی در حالی به ساخت هنسی ماموت SUV-1000 روی آورده و آن را به یک هیولای آتشین تبدیل کرده است که در حال حاضر ماموت TRX-1000 نیز با یک پیشرانه V8 سوپرشارژ می‌تواند قدرتی برابر با ۷۰۲ اسب بخار و گشتاور ۸۸۰ نیوتن‌متر را ارائه دهد، اما باز هم هنسی چنین قدرتی را برای یک شاسی بلند کافی نمی‌داند. از این رو هنسی برای این پیشرانه پیش از نصب روی ماموت SUV-1000 مواردی چون سیستم فیلتر هوای بهینه، سوپرشارژر بهبود یافته، مبدل‌های کاتالیزوری جدید، کالیبراسیون ویژه HPE و انژکتورهای جریان بالا را در نظر گرفته است.

هنسی ماموت SUV-1000

با تغییراتی که هنسی روی پیشرانه V8 سوپرشارژ اعمال کرده است، این موتور اکنون می‌تواند قدرتی برابر با ۱۰۱۲ اسب بخار و گشتاور ۱۳۱۴ نیوتن‌متر را به تولید برساند. هنسی ماموت SUV-1000 با چنین پیشرانه‌ای ظرف مدت ۳.۲ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و می‌تواند ۴۰۰ متر را ظرف مدت ۱۱.۴ ثانیه طی کند. گفتنی است رم TRX استاندارد ظرف مدت ۴.۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر می‌رسد و ۴۰۰ متر را نیز می‌تواند ظرف مدت ۱۲.۹ ثانیه بیپماید.

هنسی ماموت SUV-1000

شرکت هنسی برای شاسی بلند جدید خود علاوه بر پرفورمنس، تغییراتی را از لحاظ ساختاری نیز در نظر گرفته است؛ چرا که این خودرو اکنون یک شاسی بلند ۷ نفره بوده و هنسی برای ایجاد چنین ظرفیتی از یک بدنه سفارشی با سقفی کشیده‌تر و پنجره‌های اضافی استفاده کرده است. این شاسی بلند در کابین نیز از صندلی‌های ردیف دوم خلبانی و صندلی نیمکتی تاشو برای ردیف سوم بهره می‌برد.

هنسی ماموت SUV-1000

هنسی ماموت SUV-1000 از لحاظ ظاهری نیز از کیت افزایش ارتفاع ۶۵ میلی‌متری، سپر جلوی وظیفه سنگین، چراغ‌های کمکی LED و رینگ‌های ۲۰ اینچی با لاستیک‌های آفرود ۳۵ اینچی برخوردار شده است. این خودرو با برخورداری از فضا، قدرت و انحصار لقب پادشاه شاسی بلندها را یدک می‌کشد. هنسی فقط ۲۰ دستگاه از این غول آتشین را به تولید خواهد رساند که قیمت پایه هر دستگاه حدود ۳۷۵ هزار دلار خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه