ممنوعیت تیک تاک

لغو ممنوعیت تیک تاک و وی چت در آمریکا توسط جو بایدن

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، دستور دونالد ترامپ مبنی بر ممنوعیت تیک تاک و وی‌ چت را لغو کرده و در این خصوص دستوری جدید را صادر کرده است.

بر اساس اخبار منتشر شده، ممنوعیت اپلیکیشن شبکه اجتماعی TikTok که دونالد ترامپ آن را وضع کرده بود، توسط رئیس جمهور کنونی ایالات متحده آمریکا یعنی جو بایدن لغو شده است. این موضوع از آغاز مجدد همکاری شرکت‌های فناوری چینی با آمریکا خبر می‌دهد.

ممنوعیت تیک تاک و وی چت در آمریکا برداشته شد

جو بایدن مجموعه‌ای از دستورهای اجرایی مربوط به دور ریاست جمهوری دونالد ترامپ را مبنی بر ممنوعیت استفاده از تیک تاک و وی چت لغو کرد و از وزارت بازرگانی آمریکا تقاضا کرد که نگرانی‌های امنیتی ناشی از برنامه‌های مذکور و برنامه‌های دیگر را مورد بررسی قرار دهند.

بر اساس دستور جدید، تمام معاملات مورد تحقیق و بررسی همه‌جانبه قرار می‌گیرند. این در صورتی است که دستور دونالد ترامپ از دادگاه‌های آمریکایی رای مثبت دریافت کرده بود. اما دولت بایدن بر این امید است که با انجام این کار از شکست در دادگاه‌های آمریکا جلوگیری کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خاک برسر این جو بایدن احمق اتفاقا دونالد ترامپ کار درستی رو انجام داده ترامپ عزیز با انجام اینکارش گوش مالی حسابی به این چین های کمونیستی میداد همه چیز رو این بایدن اسکل داره خراب میکنه لعنتی 😡😡😡