سیستم عامل هارمونی

هواوی زمانبندی انتشار سیستم عامل هارمونی را برای ۱۰۰ محصول خود اعلام کرد

شرکت هواوی زمانبندی انتشار سیستم عامل هارمونی – HarmonyOS را برای ۱۰۰ محصول خود در دسته‌های مختلف اعلام کرد.

شرکت هواوی در رویدادی که در ۱۲ خرداد برگزار شد نسخه ۲.۰ سیستم عامل هارمونی را معرفی کرد. این غول فناوری علاوه بر اینکه در این مراسم از محصولات جدید خود نظیر تبلت‌های میت پد پرو و ساعت‌های هوشمند سری واچ ۳ بر پایه این سیستم عامل پرده برداشت، از محصولات قبلی خود غافل نشد و برنامه دقیق به‌روزرسانی ۱۰۰ محصول در دسته‌های مختلف را به HarmonyOS منتشر کرد.

زمانبندی انتشار سیستم عامل هارمونی

گام اول: آغاز به روزرسانی از ۱۲ خرداد

هواوی در همان روز مراسم یعنی ۱۲ خرداد برای ۴ محصول رده‌بالا یعنی میت ۴۰، سری P40، سری میت ۳۰ و تبلت میت پد پرو (نسل اول) شرایط به روزرسانی به HarmonyOS را فراهم کرد.

گام دوم: سه ماهه سوم ۲۰۲۱

این غول فناوری چینی قصد دارد در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ به روزرسانی سیستم عامل هارمونی را برای گوشی‌های سری Mate 20، گوشی‌های نوا ۶، نوا ۷ و نوا ۸ و همچنین تبلت هواوی MatePad منتشر کند.

گام سوم: سه ماهه چهارم ۲۰۲۱

در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ میلادی نیز تلویزیون های هوشمند هواوی سری V و S به همراه گوشی‌های سری Mate 20 X به روزرسانی سیستم عامل اختصاصی هواوی را دریافت خواهند کرد.

گام چهارم: نیمه اول ۲۰۲۲

هواوی سرانجام در نیمه اول سال ۲۰۲۲ میلادی HarmonyOS را برای گوشی‌های قدیمی‌تری نظیر سری میت ۱۰، میت ۹، نوا ۵، پی ۲۰، پی ۱۰، تبلت M5 و تلویزیون‌های قدیمی‌تر سری V منتشر خواهد کرد.

سیستم عامل هارمونی

گفتنی است سیستم عامل اختصاصی هواوی طی مدت کوتاهی پس از انتشار نسخه پایدار با استقبال زیاد کاربران مواجه شده و طی یک هفته توانست به آمار نصب ۱۰ میلیون دستگاه مختلف دست پیدا کند. طبق اعلام شرکت هواوی، به‌روزرسانی به نسخه ۲.۰ سیستم عامل هارمونی باعث حذف اطلاعات دستگاه کاربران نخواهد شد. از این رو کاربران محصولات این شرکت چینی می‌توانند با اطمینان کامل سیستم عامل دستگاه خود را به این نسخه ارتقا دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. گوشی های آنر کی شد یعنی