برنامه هواوی ویدیو

برنامه هواوی ویدیو در بیش از ۶۰ کشور در دسترس است

هواوی برنامه‌های زیادی برای گسترش اکوسیستم خود دارد و حالا خبر رسیده است که برنامه هواوی ویدیو – Huawei Video در بیش از ۶۰ کشور در دسترس قرار گرفته است.

هواوی اعلام کرد که پلتفرم OTT این شرکت با نام هواوی ویدیو در بیش از ۶۰ کشور در دسترس قرار گرفته است و از این پس دارندگان تلویزیون‌های هوشمند Smart Screen هواوی در مالزی، عربستان، فیلیپین و … نیز می‌توانند به این برنامه دسترسی پیدا کنند.

در برنامه Huawei Video محتوای با کیفیت محلی و بین‌المللی قرار گرفته است و همچنین تمامی گوشی‌های هوشمند هواوی و آنر از این برنامه به عنوان پخش کننده پیش فرض فایل‌های ویدیویی استفاده می‌کنند.

این برنامه از فرمت‌های مختلف ویدیویی پشتیبانی می‌کند و قابلیت‌های دیگری را همچون کنترل سرعت پخش، اسلو موشن، پنجره شناور و … در خود جای داده است. علاوه بر اینها، کاربران در سرتاسر دنیا می‌توانند از هم‌افزایی ابری بین هواوی کلاد و هواوی ترمینال کلاد بهره ببرند.

چندی پیش Zhang Pingan، از معاونین ارشد هواوی و مدیر عامل بخش کلاد هواوی اعلام کرد که برنامه جدید ویدیو این شرکت بیش از ۵۰ هزار ساعت فیلم چینی و محتوای تلویزیون را در خود جای داده است. وی همچنین اعلام کرد که بیش از ۱۰ میلیون ویدیو کوتاه چینی از طریق هواوی به بیش از ۲۳۰ میلیون کاربر در سرتاسر دنیا رسیده است.

برنامه هواوی ویدیو / کلابینگ تی وی

اخیراً پلتفرم چندرسانه‌ای هواوی ویدیو و شبکه تلویزیونی Clubbing TV همکاری جدیدی را برای توزیع ویدیو در بیش از ۶۰ کشور در اروپا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای لاتین شکل داده‌اند.

در نتیجه این همکاری استراتژیک، کاربران برنامه هواوی ویدیو می‌توانند به برنامه‌های عادی و آرشیو Clubbing TV دسترسی داشته باشند و همچنین از بخش با کیفیت VOD ( ویدیو به هنگام درخواست)  نیز استفاده کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*