واکی تاکی شیائومی

شیائومی از واکی تاکی BEEBEST A308 رونمایی کرد

کمپانی بی‌بست، زیرمجموعه شیائومی که به تولید واکی تاکی مشهور است؛ از یک محصول جدید رونمایی کرد. واکی تاکی BEEBEST A308 قیمت ارزان و طراحی بسیار باریکی دارد.

قیمت واکی تاکی شیائومی BEEBEST A308 در چین، 349 یوان است که با 54 دلار برابری می‌کند. این گجت فقط 137 گرم وزن و 16 میلی‌متر ضخامت دارد. همین ساختار فوق‌باریک و سبک‌وزن هم آن را از مدل‌های سنتی واکی تاکی متمایز می‌سازد.

مشخصات واکی تاکی BEEBEST A308

این دستگاه بی‌سیم تاییدیه IP54 دارد تا نسبت به آب تا عمق 1.8 متری مقاوم باشد. همچنین در محیط‌هایی با دمای 50 تا منفی 20 درجه سانتی‌گراد قابل استفاده است. این یعنی سازگاری با انواع شرایط آب و هوایی!

واکی تاکی جدید Xiaomi از آخرین تکنولوژی پراکنش حرارتی با آلیاژ آلومینیم استفاده می‌کند. با وجود باریک بودن، قدرت نفوذ بالا و دامنه پوشش زیادی هم دارد؛ به طوری که می‌توانید درون ساختمان‌های 30 طبقه و تا شعاع 5 کیلومتری از آن استفاده کنید. البته در فضای باز، این محدوده به 10 کیلومتر و درون خودروی در حال حرکت به 3 کیلومتر می‌رسد.

انرژی دستگاه از یک باتری 2190 میلی آمپر ساعتی تامین می‌شود که امکان دریافت 100 فرکانس را از چندین واکی تاکی مجاور می‌دهد؛ بدون اینکه نیاز به معطل ماندن برای pair شدن جداگانه آن‌ها باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*