خودروهای بالای 2500 سی سی

خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی منطقه آزاد اروند مجوز خروج دریافت کردند

سرپرست اداره کل گمرک خرمشهر گفت با پیگیری‌های مکرر خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی منطقه آزاد اروند مجوز خروج دریافت کردند.

حسن غیبی، سرپرست اداره کل گمرک خرمشهر اعلام کرد به دلیل درخواست‌ها و پیگیری‌های مکرری که مالکان خودروهای اروندی بالای ۲۵۰۰ سی سی به انجام رساندند، با خروج این خودروها موافقت شد. وی افزود مالکان ماشین‌های بالای ۲۵۰۰ سی سی منطقه آزاد اروند می‌توانند با مراجعه به گمرک خرمشهر و پس از گذراندن مراحل ضروری، طبق قانون از این مرخصی استفاده کنند.

آزاد شدن خروج خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی منطقه آزاد اروند

سرپرست اداره کل گمرک خرمشهر در ادامه گفته‌های خود با اشاره به اینکه در گذشته خروج ماشین‌های بالای ۲۵۰۰ CC دارای پلاک اروند از محدوده قانونی منطقه آزاد اروند ممنوع بود بیان کرد مالکان در سال فقط دو ماه می‌توانند برای خودروهای اروندی مرخصی دریافت کنند که شرایط استفاده از آن در دو نوبت یک ماهه امکان‌پذیر بوده و می‌بایست میان این دو نوبت مرخصی یک فاصله یک ماهه لحاظ شود.

غیبی در ادامه عنوان کرد مالکانی که خواهان اخذ مرخصی هستند بدون نیاز به حضور فیزیکی می‌توانند با مراجعه به سایت tkgkh.ir مراحل تشریفات گمرکی را به انجام برسانند و فقط در آخرین مرحله برای دریافت پته عبور الکترونیکی و برای نصب پلاک گذر موقت باید به گمرک خرمشهر و پلیس راهور مراجعه کنند که در مجموع این عملیات فقط در یک روز و در یک مکان انجام خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*