تریلر جدید فیلم Last Night in Soho

تریلر جدید فیلم Last Night in Soho را تماشا کنید

تریلر جدید فیلم Last Night in Soho – دیشب در سوهو با بازی آنیا تیلور-جوی و توماسین مک‌کنزی انتشار یافت که در ادامه می‌توانید به تماشای آن بپردازید.

فیلم Last Night in Soho به کارگردانی ادگار رایت، در ژانر ترسناک ساخته شده و تریلر نهایی آن را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

فیلم دیشب در سوهو یکی از مورد انتظارترین آثار سال ۲۰۲۰ بود که به دلیل شیوع کرونا ویروس با تأخیر رو به رو شد. این فیلم از همان ابتدا در کانون توجه قرار گرفت، به این دلیل که کارگردانی آن را ادگار رایت بر عهده داشت؛ فیلمسازی که با تمامی پروژه‌هایش توانسته مخاطبان را غافل گیر کنند. از «بیبی درایور» تا «اسکات پیلگریم در برابر دنیا» و «شانِ مردگان»، این فیلمساز به دلیل سبک خاصی که دارد، همواره مورد احترام سینمادوستان بوده و آثار موفقی تولید کرده است.

تریلر جدید فیلم Last Night in Soho

داستان دیشب در سوهو در رابطه با یک زن جوان به نام الوئیز (Eloise) است که به طراحی لباس علاقه دارد و از حس ششم ویژه‌ای بهره می‌برد. او به طرز مرموزی به دهه ۶۰ میلادی منتقل می‌شود و خود را در کالبد یک طراح لباس مشهور می‌بیند. الوئیز در ادامه متوجه می‌شود که دنیای اطراف‌اش آن چیزی نیست که به نظر می‌رسد و اتفاقات عجیبی شروع به رخ دادن می‌کنند.

این تریلر جدید در مقایسه با ویدیوهای قبلی، ابعاد داستانی فیلم را بهتر نشان می‌دهد و همچنین می‌توانید نگاه بهتری به فضای اثر داشته باشید.

تریلر نهایی فیلم Last Night in Soho

با اینکه ساخته‌های ادگار رایت معمولا دارای رگه‌های کمدی هستند اما دیشب در سوهو با چنین رویکردی ساخته نشده و یک اثر ترسناک روانشناختی خالص به حساب می‌آید؛ اتفاقی که شاید برای طرفداران سرسخت ادگار رایت کمی ناامید کننده باشد اما کسانی که فیلم را تماشا کرده‌اند، از آن رضایت کاملا داشته‌اند و به نظر می‌رسد که شاهد یک اثر قابل قبول دیگر از این کارگردان محبوب هستیم.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و تأخیر دیگری در کار نباشد، این فیلم در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۲۱ (جمعه، ۷ آبان ۱۴۰۰) روی پرده می‌رود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*