شرایط فروش محصولات یواز

شرایط فروش محصولات یواز در شهریور ۱۴۰۰

شرایط فروش محصولات یواز در شهریور ۱۴۰۰ اعلام شد. شرکت سروش دیزل مبنا شاسی بلند یواز پاتریوت دنده ای و یواز پیکاپ دنده ای را به صورت فروش اقساطی به بازار عرضه می‌کند.

شرکت سروش دیزل مبنا طی همکاری لیزینگ آتی نگر آفام محصولات یواز خود شامل شاسی بلند یواز پاتریوت دنده ای و یواز پیکاپ دنده ای را به صورت فروش اقساطی به بازار عرضه می‌کند. در ادامه جزئیات شرایط فروش این محصولات را مشاهده می‌کنید:

شرایط فروش محصولات یواز

شرایط فروش محصولات یواز

در این طرح فروش شاسی بلند پاتریوت دنده ای و پیکاپ دنده ای با مدل ۱۴۰۰ به فروش می‌رسند و تحویل این خودروها نیز به صورت فوری خواهد شد. مشتریان سروش دیزل مبنا علاوه بر خرید نقدی و فوری این محصولات می‌توانند آنها را به شکل اقساطی نیز سفارش دهند. طبق بخشنامه لیزینگ آتی نگر آفام، امکان بازپرداخت اقساط به شکل ۶ تا ۶۰ ماه و با نرخ تسهیلات ۲۱ درصد وجود خواهد داشت. ضمن اینکه فاصله چک‌ها ۳ ماه یک بار بوده و مشتریان پیش از ثبت نام باید به این نکته توجه کنند.

شرایط فروش محصولات یواز

گفتنی است برای یواز پاتریوت دنده ای قیمت ۸۸۰ میلیون تومان و برای یواز پیکاپ دنده ای نیز قیمت ۸۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. همچنین مشتریان با پرداخت ۳۵ میلیون تومان می‌توانند آپشن سیستم قفل برقی دیفرانسیل عقب را نیز سفارش دهند که هزینه نصب آن توسط نمایندگی‌های این شرکت نیز ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. کیلو چنده؟
    یواز یواز
    فکر کردن الان میزنه ۱۸۰ تومن . هخخخخ