ولوو سی 40 ریچارج 2022

ولوو سی 40 ریچارج 2022 ، یک شاسی بلند فول برقی با امکانات جذاب + عکس

ولوو سی 40 ریچارج 2022 معرفی شد. این شاسی بلند الکتریکی از پیشرانه و کابین دوستدار محیط زیست بهره می‌برد. در ادامه با مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم.

شرکت ولوو از شاسی بلند سی 40 ریچارج 2022 پرده برداشت. این محصول جدید ولوو که بر اساس پلتفرم CMA توسعه پیدا کرده به عنوان دومین خودرو تمام الکتریکی این شرکت سوئدی محسوب می‌شود. همچنین این شاسی بلند الکتریکی از لحاظ پلتفرم به ولوو پولستار 2 شباهت دارد.

مشخصات ولوو سی 40 ریچارج 2022 

ولوو سی 40 ریچارج 2022

ولوو برای این شاسی بلند جمع‌وجور خود طراحی اسپرتی را در نظر گرفته است تا بتواند نگاه مشتریان جوان را به خود جلب کند. همچنین طراحان با ایجاد یک شیب زیبا در بخش ستون آخر این خودرو باعث شدند تا این شاسی بلند شبیه به یک فست بک جوان پسند به نظر برسد.

ولوو سی 40 ریچارج 2022

ولوو سی 40 ریچارج 2022 از دو پیشرانه الکتریکی فعال بهره می‌برد که در مجموع می‌توانند قدرتی برابر با 402 اسب بخار را به تولید برساند که چنین قدرتی در این کلاس بسیار مناسب بوده و با استانداردهای کیفی ولوو مطابقت دارد.

ولوو سی 40 ریچارج 2022

یک باتری 75 کیلووات ساعتی انرژی مورد نیاز پیشرانه‌های الکتریکی فعال در سامانه تمام چرخ محرک را تامین خواهد کرد. برد حرکتی این خودرو نیز 420 کیلومتر اعلام شده. همچنین این شاسی بلند می‌تواند ظرف مدت 4.7 ثانیه از صفر به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

ولوو سی 40 ریچارج 2022

سیستم مدیریت باتری این خودرو به فناوری شارژ سریع مجهز شده که به کمک آن می‌تواند ظرف مدت 33 دقیقه شارژ باتری را از 10 به 80 درصد برساند. این خودرو علاوه بر این که در بخش پیشرانه یک خودرو سبز محسوب می‌شود، در کابین نیز به دلیل جزئیاتی که ولوو برای آن در نظر گرفته جزو خودروهای دوست‌دار محیط زیست خواهد بود؛ چرا که در کابین این خودرو هیچ نوع چرم حیوانی وجود ندارد.

ولوو سی 40 ریچارج 2022

ولوو سی 40 ریچارج در بخش کابین اکنون از امکانات متعددی چون امکان تنظیم دمای کابین با اپلیکیشن اختصاصی گوشی هوشمند قبل از ورود به خودرو، شیشه‌ای با فیلتر UV، سقف پانورامیک، نورپردازی هوشمند داخلی، سیستم صوتی هارمن کاردون، پشتیبانی از فرمان‌های صوتی، پشتیبانی از نقشه گوگل، شارژر بی‌سیم و نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر بهره می‌برد.

ولوو سی 40 ریچارج 2022

این شاسی بلند در بخش ایمنی نیز به تجهیزاتی چون کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، نمایش نقاط کور دید راننده، سنسورهای هشدار برخورد، دوربین 360 درجه و هدلایت تطبیقی با 84 لامپ LED اختصاصی در هر چراغ مجهز شده است. ولوو این شاسی بلند جدید تمام الکتریکی خود را با قیمت پایه 60 هزار دلار به بازار عرضه خواهد کرد که بدون شک یکی از بهترین خودروهای الکتریکی در کلاس خود محسوب می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*