ترنسند هارد اکسترنال ۸ ترابایتی خود را روانه بازار کرد

شرکت Transcend که تا پیش از این علاقه ای به تولید هارد دیسک های حجیم نشان نمی داد ، حالا اولین هارد اکسترنال ۸ ترابایتی خود را با نام StoreJet 35T3 روانه بازار کرده است.تا این لحظه تنها دو هارد اکسترنال ۸ ترابایتی در دنیا وجود دارد که یکی از آن‌ها ساخته شرکت Seagate است و دیگری را اکنون ترنسند راهی بازار کرده است.

اما همه ویژگی های StoreJet 35T3 به ظرفیت بسیار زیاد آن خلاصه نمی شود.هارد اکسترنال ۸ ترابایتی ترنسند با سرعت ۲۰۰ مگابایت بر ثانیه اطلاعات را منتقل می‌کند و این درحالی است که هارد ۸ ترابایتی شرکت Seagate با سرعت ۱۹۰ مگابایت برثانیه این کار را انجام می‌دهد.

طراحی این دستگاه ساده و مشکی بوده و دکمه one-touch backup نیز روی آن تعبیه شده است. این ویژگی تا پیش از این تنها در دستگاه های NAS قابل دسترسی بود و به کمک آن می توان با سرعت بیشتری به پشتیبان گیری از اطلاعات موجود در درایو پرداخت و آنها را به راحتی با نوت بوک یا PC به همگام کرد تا از امن بودن جای اطلاعات حساس کاربران اطمینان حاصل شود. یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه، دوستدار محیط زیست بودن آن است.

Transcend-StoreJet-35T3-1

StoreJet 53T3 دارای تائیدیه ErP از اتحادیه اروپا است و نرم افزار مدیریت داده های Elite این شرکت نیز به صورت پیش فرض روی آن نصب شده است تا کاربران بتوانند به سهولت به مدیریت اطلاعات خود پرداخته و بهره وری خود را افزایش دهند. Transcend اعلام کرده در کنار نسخه ۸ ترابایتی، دو نسخه دیگر با حجم های ۳ و ۴ ترابایت نیز به بازار عرضه خواهد شد تا کاربران بتوانند بنا به نیاز خود، مدل مورد نظرشان را انتخاب کنند. متاسفانه اطلاعاتی درباره قیمت هیچکدام از این دستگاه ها در اختیار رسانه ها قرار داده نشده است.

منبع : techpowerup

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*