سامسونگ گلکسی F23

مشخصات فنی گوشی سامسونگ گلکسی F23 5G از طریق بنچمارک گیک بنچ فاش شد

اطلاعات مربوط به گوشی سامسونگ گلکسی F23 5G در بنچمارک گیک بنچ مشاهده شده است. گلکسی اف 23 نسبت به نسل قبل پیشرفت قابل توجهی کرده است.

سال گذشته سامسونگ گوشی گلکسی F22 را به عنوان نسخه‌ منطقه‌ای  گلکسی M22 در برخی کشورها عرضه کرد و حالا نیز گویا همین اتفاق می‌خواهد برای نسل جدید سری M تکرار شود. اطلاعات منتشر شده در بنچمارک گیک بنچ به یک گوشی جدید از سامسونگ با شماره مدل SM-E236 اشاره دارند که باید گلکسی F23 5G باشد. شماره مدل گلکسی F22 سامسونگ، SM-E225 بود.

سامسونگ گلکسی F23

با توجه به اطلاعات این بنچمارک می‌توان گفت که عضو جدید سری اف به تراشه اسنپدراگون 750G مجهز شده است. نسل قبلی این گوشی از تراشه مدیاتک هلیو G80 بهره می‌برد و به همین خاطر استفاده از تراشه اسنپدراگون در اف 23 را می‌توان یک پیشرفت قابل توجه به حساب آورد.

این گوشی همچنین از ۶ گیگ رم بهره می‌برد و به اندروید 12 مجهز شده است. با توجه به استراتژی سال گذشته سامسونگ، انتظار داریم که گلکسی F23 با نام گلکسی M23 در برخی بازار‌ها عرضه شود. تنها تفاوت بین نسل گذشته این دو گوشی مربوط به ظرفیت باتری و سرعت شارژ آنها بود. هرگونه اطلاعات بیشتر در رابطه با این گوشی‌ها را در گجت نیوز پوشش خواهیم داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*