2 دستگاه مرسدس بنز

حضور 2 دستگاه مرسدس بنز جذاب در نمایشگاه خودرو تهران؛ آیا بنز به ایران باز می‌گردد؟

نمایشگاه خودروی تهران از امروز آغاز به کار کرده و در یکی از غرفه‌های آن 2 دستگاه مرسدس بنز دیده شده است. آیا بنز در ایران مونتاژ می‌شود؟

از امروز مورخ 27 اردیبهشت 1401 نمایشگاه خودروی تهران رسما آغاز به کار کرده و هم‌اکنون علاقه‌مندان می‌توانند از غرفه‌های خودروسازان مختلف ایرانی و خارجی در آن دیدن کنند. اگرچه در نمایشگاه امسال خبری از خودروهای روز جهان نبود، اما یک مهمان آلمانی خاص در یکی از غرفه‌ها خودنمایی می‌کرد.

تنها نماینده های مرسدس بنز در نمایشگاه خودرو تهران 1401

دیدن دو بنز کلاس E آن هم قبل از این که دچار فیس لیفت شوند در نمایشگاه خودرو تهران باعث شد تا گمانه‌زنی‌هایی درباره مونتاژ این خودرو در کشورمان به وجود بیاید. البته گفتنی است که حضور این خودروها جنبه نمایشی دارد و مسئول غرفه ستاره ایران در پاسخ به سوال درباره مونتاژ آنها در ایران گفته هر گونه خبری مبنی بر مونتاژ مرسدس بنز در ایران کذب است.

2 دستگاه مرسدس بنز

به گفته وی اگر واردات خودرو آزاد شود و امکان همکاری با این شرکت آلمانی باشد، برنامه‌هایی برای مونتاژ در دستور کار دارند. البته این نکته را نباید از نظر دور داشت که در طرح واردات خودرو سقف قیمت برای خودروهای وارداتی 25 هزار دلار ذکر شده و مرسدس بنز هم خودرویی زیر این قیمت در حال حاضر تولید نمی‌کند.

2 دستگاه مرسدس بنز

در واقع می‌توان این طور گفت که حضور ستاره ایران در یکی از غرفه‌های نمایشگاه خودرو تهران صرفا به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت ایران خودرو است و معنی دیگری ندارد. از طرفی ایران خودرو قصد دارد به زودی ستاره ایران را به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان ثبت کند و از تجربیات و دانش فروش و خدمات بنز در سایر زیرمجموعه‌های ایران خودرو نیز بهره ببرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. مصیبت زده ترین مردم تاریخ…..