مودم همراه هواوی Mobile WiFi 3 Pro Router

مودم همراه هواوی Mobile WiFi 3 Pro Router معرفی شد

هواوی از مودم همراه Mobile WiFi 3 Pro Router با طراحی مینیمال، حداکثر سرعت 300 مگابیتی و عمر باتری 12 ساعتی رونمایی کرد. در ادامه شاهد جزئیات بیشتر آن باشید.

هواوی به تازگی مودم همراه جدیدی با نام Mobile WiFi 3 Pro Router را به بازار چین معرفی کرده است. مودم جدید این غول فناوری چینی همان‌طور که از نامش بر می‌آید، به صورت قابل حمل و برای استفاده هنگام جابه‌جایی طراحی شده است.

مودم همراه هواوی Mobile WiFi 3 Pro Router

موبایل وای فای 3 پرو روتر طراحی ظریف و باریکی دارد. بدنه این روتر به شکل مستطیلی با لبه‌های نرم و بدنه آن به رنگ آبی خاصی با نام Interstellar Blue است. کل بدنه به دور از شلوغ‌کاری طراحی شده و فقط نوار مشکی بلندی در قسمت جلو قرار دارد که با استفاده از چراغ‌های LED شارژ باتری و شدت سیگنال را نشان می‌دهد. در قست جلو همچنین نام هواوی به چشم می‌خورد.

مودم همراه هواوی Mobile WiFi 3 Pro Router

مودم همراه هواوی Mobile WiFi 3 Pro Router با وزن تنها 113 گرم همراه ایده‌آلی برای سفرهای کاربران به شمار می‌رود. با توجه به توضیحات رسمی این شرکت چینی، حداکثر سرعت دانلود این مودم همراه به 300 مگابیت بر ثانیه می‌رسد. داخل آن نیز یک باتری پک 3000 میلی‌آمپر ساعتی جا گرفته است که این دستگاه را برای 12 ساعت فعال نگه می‌دارد. به عبارت دیگر اگر بخواهیم کارکرد این دستگاه را به صورت خلاصه بیان کنیم، باید بگوییم که به مدت نصف روز اینترنت پرسرعت در اختیار کاربر می‌گذارد. این مودم برای کاربرانی که به اتصال اینترنت سریع، پایدار و بی‌دردسر در خارج از خانه نیاز دارند، گزینه کارآمدی است.

مودم همراه هواوی Mobile WiFi 3 Pro Router

مودم همراه هواوی Mobile WiFi 3 Pro Router قابلیت اتصال به 32 دستگاه را دارد و از طراحی آنتن وای فای 2X2 برای فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز دو باند سرعت‌بالا بهره می‌برد. عملکرد این دستگاه هم مثل سایر دانگل‌های وای فای سیم کارتی یا مودم‌های همراه به سیم کارت وابسته است و از هر سه اوپراتور مخابراتی عمده در چین یعنی چاینا موبایل، چاینا تله کام و چاینا یونیکام پشتیبانی می‌کند. هواوی قیمت 499 یوان معادل 75 دلار آمریکا را برای این مودم همراه جدید خود تعیین کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*