مرسدس EQS

قیمت شاسی ‌بلند برقی مرسدس EQS اعلام شد

قیمت شاسی ‌بلند برقی مرسدس EQS اعلام شد. نخستین سری از این شاسی بلند برقی مرسدس بنز در آخرین ماه 2022 به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

شرکت مرسدس بنز قصد دارد شاسی بلند برقی EQS را در سه نسخه مرسدس +EQS تک موتوره، مرسدس EQS 450 4Matic دو موتوره و مرسدس EQS 580 4Matic دو موتوره به فروش برساند. طبق اعلام این خودروساز آلمانی، نخستین سری از شاسی ‌بلند برقی مرسدس EQS در دسامبر سال 2022 برابر با 10 آذر ۱۴۰۱ به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

قیمت شاسی ‌بلند برقی مرسدس EQS

مرسدس EQS

مشتریان می‌توانند شاسی ‌بلند برقی مرسدس EQS را در سه نسخه شامل مرسدس +EQS تک موتوره با قدرت 360 اسب بخار و قیمت پایه 110 هزار 658 یورو، در نسخه EQS 450 4Matic دو موتوره با قدرت 360 اسب بخار و قیمت پایه 114 هزار و 446 یورو و همچنین در نسخه EQS 580 4Matic دو موتوره با قدرت 544 اسب بخار و قیمت پایه 135 هزار و 291 یورو خریداری کنند.

مرسدس EQS

قدرت تمام نسخه‌های شاسی بلند برقی EQS نسبت به نسخه‌های سدان بیشتر است. همچنین در قیمت‌گذاری این خودروها نیز نکته جالبی جود دارد؛ برای مثال قیمت نسخه پایه این شاسی بلند برقی از EQS+ 450 سدان حدود 3 هزار یورو بیشتر است، اما از طرفی نسخه‌های EQS 450 4Matic و EQS 580 4Matic شاسی بلند از نسخه‌های سدان به ترتیب 3 هزار 500 و 4 هزار یورو ارزان‌تر هستند.

مرسدس EQS

این شاسی بلند برقی به شکل استاندارد از صندلی‌های ردیف دوم بهره می‌برد، اما مشتریان برای صندلی‌های ردیف سوم برقی باید 1904 یورو هزینه کنند. همچنین مرسدس برای پکیج‌های کابین و بدنه نیز ترکیب جدیدی را در نظر گرفته است.

شاسی بلند برقی

در واقع اکنون مشتریان می‌توانند از میان سه نوع ترکیب بدنه استاندارد با کابین الکتریک آرت لاین، بدنه الکتریک آرت با کابین الکتریک آرت و همچنین بدنه ای ام جی لاین با کابین ای ام جی لاین گزینه دلخواه را انتخاب کنند.

شاسی بلند برقی

مرسدس بنز برای پکیج الکتریک آرت بدنه قیمت حدود 1547 یورو را در نظر گرفته که عناصر کرومی و رینگ‌های 21 اینچی را به همراه دارد. پکیج ای ام جی بدنه نیز با قیمت 4 هزار و 760 یورو قابل سفارش بوده که مواردی چون آپرون عقب با طرح مشکی براق، کیت ای ام جی با سپر جلوی هم‌رنگ بدنه و بخش پایینی مشکی براق، پانل‌های بدنه با تریم مشکی براق و همچنین رینگ‌های 21 اینچی پنج‌پره ام جی را شامل می‌شود.

مرسدس EQS

تمام نسخه‌های شاسی بلند برقی مرسدس EQS به شکل استاندارد از فرمان یکپارچه و سیستم تعلیق تطبیقی بادی بهره می‌برد. همچنین نسخه فول این خودرو یعنی EQS 580 4Matic به صورت استاندارد به هایپراسکرین مجهز شده است. البته مشتریان برای سایر نسخه‌ها باید برای دریافت هایپراسکرین مبلغ 8 هزار و 568 یورو هزینه کنند.

شاسی بلند برقی

سیستم صوتی سه‌بعدی برمستر با قیمت 1428 یورو و هدآپ دیسپلی واقعیت افزوده با قیمت 2380 یورو به عنوان سایر آپشن‌های این خودرو محسوب می‌شوند. همچنین مرسدس بنز تعداد زیادی از آپشن‌های شخصی را کاهش داده و اکنون آنها را در قالب پکیج‌های بیزینس کلاس، پریمیوم پلاس، پریمیوم، ادونسد پلاس و ادونسد ارائه می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ما همچنان تو صف قرعه کشی سایپا و ایران‌خودرو گرفتارم
    بر باعث و بانیش لعنت ابدی