معرفی-تعدادی-از-لوازم-جانبی-Samsung-Galaxy-S7--و--S7-Edge

نگاهی به لوازم جانبی سامسونگ برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج

روز قبل سامسونگ علاوه بر رونمایی از دو گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ ( Galaxy S7 ) و گلکسی اس ۷ اج ( Galaxy S7 Edge ) از چند وسیله جانبی جالب هم برای این دو گوشی رونمایی کرد.برای آشنایی بیشتر با این لوازم جانبی با گجت نیوز همراه باشید.

دیروز روزی بود که سامسونگ (Samsung) از نسل بعد گوشی های هوشمند Galaxy S یعنی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج رونمایی کرد. سامسونگ علاوه بر رونمایی از این دو پرچمدار جدید، تعدادی از لوازم جانبی کاربردی که مشتریان می توانند همراه با Samsung Galaxy S7 و S7 Edge تهیه کنند، را معرفی نمود.

دو وسیله جانبی اولی که می خواهیم برای شما معرفی کنیم دو نوع قاب هستند. اولین قاب یک نوع قاب فلیپ هوشمند است که بیشتر برای صفحه نمایش های نقطه ای کاربرد دارد و توسط HTC معرفی شده است.این قاب جالب می تواند تقریبا مانند خود صفحه نمایش عمل کند. کاربر می تواند به تماس های ورودی پاسخ دهد و یا هشدارها را خاموش کند.دومین قاب کاربردش با قاب قبلی فرق می کند، یک نوع کیبورد QWERTY است که مثل یک کیبورد فیزیکی برای کاربر عمل می کند.

خب حالا برویم سراغ بحث شارژ کردن Samsung Galaxy S7 و S7 Edge . دیروز یک شارژ و یک پک باتری هم توسط سامسونگ معرفی شده است.شارژ معرفی شده بی سیم است و فقط نیاز است که گوشی روی صفحه شارژر بی سیم قرار بگیرد و شارژ شود.این شارژر یک امتیازی که دارد این است که گوشی را در حالت عمودی نگه می دارد و زمانی که گوشی در حال شارژ شدن است، در حالت آماده به کار قرار دارد و کاربر می تواند به راحتی با آن کار کند. پک باتری هم امتیازات مخصوص خود را دارد و دیگر نیاز نیست که برای شارژ گوشی دنبال یک پریز برق بگردید و می توانید سریع باتری گوشی خود را شارژ کنید. دو پک باتری با دو ظرفیت مختلف معرفی شده است. یک پک قوی با قدرت ۱۰,۲۰۰ mAh و یک پک سبکتر برای کسانی که می خواهند سبکتر سفر کنند نوع سبک آن با قدرت ۵,۱۰۰ mAh ارائه شده است.

عکس وسایل جانبی معرفی شده را می توانید در قسمت زیر ببینید.

قاب Samsung LED

قاب کیبورد Samsung

شارژر بی سیم Samsung

پک باتری برای شارژ سریع Samsung

منبع: androidheadlines

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*