قیمت جدید پژو پارس

قیمت جدید پژو پارس با افزایش باورنکردنی توسط ایران خودرو اعلام شد

قیمت جدید پژو پارس برای متقاضیان اولویت زمستان اعلام شد. ایران خودرو قیمت این سدان محبوب خود را نسبت به قبل به میزان چشمگیری افزایش داد.

گروه صنعتی ایران خودرو سرانجام بخشنامه جدیدی را برای متقاضیان اولویت زمستان خودرو پژو پارس منتشر کرد تا مشتریان بتوانند فرایند تکمیل وجه را انجام دهند. در این بخشنامه نیز قیمت جدید این سدان محبوب ایران خودرو اعلام شد که از افزایش قیمت چشمگیری نسبت به قبل حکایت دارد. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با جزئیات افزایش این محصول ایران خودرو آشنا خواهیم شد.

قیمت جدید پژو پارس در فروردین 1403

ایران خودرو قیمت جدید پژو پارس XU7P را برای متقاضیان اولویت زمستان، 445 میلیون و 742 هزار تومان اعلام کرد. این در حالی است که قیمت این خودرو در فروش‌های قبلی حدود 294 میلیون تومان بوده که اکنون از افزایش قیمت 150 میلیون تومانی این خودرو حکایت کرد.

بیشتر بخوانید:
متقاضیان پژو پارس بخوانند اگر متقاضی خرید پژو پارس در سال جدید هستید، این مطلب را بخوانید

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. تکلیف ما که دوسال پیش تو سامانه پارس ثبت نام کردیم چی میشه؟به ما باید به همون قیمت قبل بدن ما تو جور کردن ۳۰۰ تومن موندیم حالا یهوو ۱۵۰ اضافه کردن؟از کجا بیاریم چقد بی انصاف وخدانشناس هسیدبعد دوسال انتظار حالا اینجور.ماتوان جور کردن اینهمه پول رو نداریم

  2. بالاخره اون زحمت کشایی که بین لندکروز و ۲۰۶ فرقی احساس نمیکنن باید نون بخورن