عناوین رایگان PS Plus

عناوین رایگان PS Plus در آوریل مشخص شدند

ساعاتی پیش کمپانی سونی لیست عناوین رایگان PS Plus برای ماه آوریل سال ۲۰۱۶ که مخصوص مشترکین پلاس سرویس PSN  است را منتشر کرد. خلاف ماه‌های گذشته، این بار شاهد در دسترس قرار دادن بازی‌های صاحب‌نام و جذابی از سوی کمپانی سونی هستیم.

دارندگان کنسول پلی‎‌استیشن ۴ قادر خواهند بود بااتصال به شبکه PSN اقدام به دانلود بازی  Zombi ساخته شرکت یوبی‌سافت که پیش‌تر به‌صورت انحصاری در کنسول وی‌یو موجود بود، کنند. دومین بازی که برای پلی‌استیشن ۴ بازان در نظر گرفته شده عنوان Dead Star ساخته استودیو Armature است.

کمپانی سونی پلی‌استیشن ۳ بازها را نیز از یاد و خاطر نبرده و عناوین نسبتاً مطلوبی برای آنان تدارک دیده است. در لیست منتشر شده باری دیگر نام شرکت یوبی‌سافت با بازی I Am Alive به چشم می‌آید؛ شما پلی‌استیشن ۳ بازان در کنار بازی ذکر شده، می‌توانید عنوان جذاب Savage Moon را نیز دریافت نمایید.

درنهایت دارندگان کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا قادر به دانلود و انجام بازی Shutshimi هستند.

لازم به ذکر است کمپانی سونی به‌صورت ماهانه اقدام به انتشار دو بازی رایگان برای دارندگان اشتراک‌ پلاس کنسول‌های خود می‌کند و به آنان این اجازه را می‌دهد که بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بازی موردنظر را دانلود و دریافت کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﺁﻳﺎ ﭘﻼﺱ ﺭاﻳﮕﺎﻥ ۲ ﺭﻭﺯﻩ ﮊاﭘﻦ ﺑﺮﺩاﺷﺘﻦ ﻳﺎ ﻧﻪ?