خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل

خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل

خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل از این پس امکان پذیر خواهد بود. این اپراتور در وبسایت رسمی‌اش بخشی را با عنوان بسته‌های اینترنت همراه قرار داده که از این پس کاربران ایرانسل قادر خواند بود از این طریق بسته‌های ترکیبی و اینترنتی خود را به صورت آنلاین در سهولت کامل خریداری کنند.

خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل

ایرانسل برای راحت‌تر کردن کار مشترکان خود، صفحه‌ی بسته‌های اینترنت همراه را طراحی کرده و به کاربران اجازه می‌دهد تا با مراجعه به آدرس قرار داده شده، بسته‌ی دلخواه خود را گزینش کرده، شماره خط خود را وارد کنند و پس از آن هزینه‌ی بسته را با ورود به درگاه‌های اینترنت بانک، بپردازند.

یکی از فواید خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل ، برای کاربرانی است که از مودم‌های نسل سوم و چهارم ایرانسل بهره می‌برند، چرا که در صورت به پایان رسیدن بسته خود، قادر هستند بسته‌ی جدیدی را به وسیله‌‎‌ی وب سایت ایرانسل انتخاب و خریداری کنند.

خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل

برای خرید آنلاین بسته‌های اینترنت ایرانسل ، تنها لازم است به آدرس http://irancell.ir/packages رفته و پس از آن روند انتخاب و خرید را به انجام برسانید. البته همیشه راه دومی نیز وجود دارد و ایرانسل نیز اپلیکیشن “ایرانسل من” را طراحی کرده تا مشترکان این اپراتور بتوانند به راحتی از طریق دستگاه خود به مدیریت و خرید بسته‌های مختلف بپردازند.

ایرانسل در کنار بسته‌های مختلف اینترنت همراه، روش‌های گوناگون دسترسی به آن را نیز فراهم آورده است.یکی از امکاناتی که مشترکان ایرانسل را متمایز می‌سازد امکان شخصی سازی بسته‌هایشان است. به طوری که این اپراتور اجازه می‌دهد تا کاربران با وارد نمود کد *4444*3# بسته‌ی دلخواه خود ساخته و بنابر نیاز خود، مقدار اینترنت دیتا، پیامک و مکالمه را انتخاب و هزینه‌ی آن را بپردازند.

اما همچنان کد *555*5# فعال است تا کاربرانی که صرفا قصد خرید بسته‌های اینترنت همراه را دارند بتوانند با استفاده از این کد، بسته‌ی خود را خریدای کنند. ایرنسل بسته‌ی اینترنت خود را  با نسل‌ دو  ارائه می‌کند و  در شهر‌‎های تحت پوشش نسل سه و چهار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 راهنمای تصویری تنظیمات فعال سازی اینترنت 3G ایرانسل برای تمام سیستم عامل ها

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*