گوشی‌های هوشمند هیوندای

گوشی‌های هوشمند هیوندای روانه بازار آمریکا می شوند

در طی چند سال اخیر صنعت گوشی‌های هوشمند پیشرفت بسیاری داشته است و در حال حاضر شرکت‌های بزرگ و مختلف بسیاری در حال کار بر روی دستگاه‌های جدید خود، به منظور رشد این صنعت هستند. بازار موبایل به میدان رقابت بزرگی تبدیل شده و با وجود شرکت‌های بزرگی مانند سامسونگ، ال‌جی، موتورولا، سونی و دیگر تولیدکنندگان، کار ورود شرکت‌های نوپا را به بازار بسیار دشوار می‌کند. هیوندای یک شرکت سازنده خودرو است، این شرکت خودروی جدید خود را با نام النترا ۲۰۱۷ با سیستم خودکار اندرویدی معرفی کرد و اکنون به نظر می رسد که قصد بازگشت به بازار موبایل را دارد تا شاهد عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند هیوندای باشیم.

باتوجه به گزارشات جدید منتشر شده شرکت هیوندای می‌خواهد محصولات جدید اندرویدی را تولید کرده و با همکاری واریزون و AT&T دوباره وارد بازار موبایل شود.

گوشی‌های هوشمند هیوندای به‌صورت مستقیم از طریق وب سایت شرکت به فروش نمی رسند، بلکه توسط شرکت‌های حامل کوچک مانند GCI، iWireless و Viaero با قیمت نه چندان بالا و مشخصات سخت افزاری مختلف عرضه می‌شوند. با توجه به گفته مارسلو داسیلوا، مدیر ارشد بخش فروش هیوندای موبایل، فروش گوشی‌های هوشمند هیوندای در حال رشد است و اگر افزایش فروش ادامه داشته باشد مشتریان قادر خواهند بود که محصولات را از طریق حامل‌های بزرگ خریداری کنند.

اگرچه فروش دوباره گوشی‌های هوشمند هیوندای در بازار ایالات محده آمریکا آغاز می‌شود، اما می‌تواند شروع خوبی برای در دسترس قرار دادن عموم این محصولات باشد.

شرکت هیوندای تلاش عمده خود را برای فروش دستگاه‌های خود در بازار آمریکای جنوبی گذاشته و با هدف ارائه گوشی‌های هوشمند میان رده برای مشتریان وارد عمل می‌شود. گوشی‌های هوشمند دو سیم کارته از سال ۲۰۱۴ در بازار آمریکای جنوبی فروش چندانی را نداشته‌اند اما این بدان معنا نیست که مشتری‌های بسیاری برای بخش هیوندای موبایل وجود ندارند.

متاسفانه هنوز هیچ جزئیاتی درباره دستگاه‌های هیوندای از قبیل نام و مشخصات سخت افزاری منتشر نشده است اما آنطور که پیدا است، این شرکت دستگاه‌های خود را زیر قیمت ۲۰۰ دلار روانه بازار می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*