تصاویری جدید از ساعت هوشمند ایکس باکس واچ مایکروسافت منتشر شد | گجت نیوز
آخرین مطالب
28
امروز
ساعت هوشمند ایکس باکس واچ

تصاویری جدید از ساعت هوشمند ایکس باکس واچ مایکروسافت منتشر شد

ساعت هوشمند ایکس باکس واچ (Mirosoft Xbox Watch) که البته حالا توسعه آن متوقف شده، در تصاویری جدید خودنمایی کرد. به نظر می‌رسد این ساعت با امکاناتی ویژه در حال توسعه بوده است.

اگرچه مایکروسافت توسعه و پشتیبانی از ویندوز فون و هر چیزی که با کسب و کار تلفن های هوشمند ارتباط دارد را متوقف کرده است، اما به نظر می‌رسد زمانی این غول نرم افزاری قصد عرضه یک ساعت هوشمند را داشت.

اولین ساعت هوشمند مایکروسافت که با نام احتمالی ایکس باکس واچ شناخته می‌شد، بسیاری از ویژگی‌هایی که گجت های پوشیدنی امروزی از آنها بهره می‌برند را ارائه می‌داد.

سپتامبر گذشته شاهد انتشار چند عکس از نمونه اولیه این ساعت بودیم. اگر از طرفداران مایکروسافت هستید، حالا تصاویر جدیدی برای شما داریم که برخی از ویژگی‌های این گجت را نشان می‌دهد. ظاهرا ایکس باکس واچ به سنسور ضربان قلب و جی پی اس مجهز شده و برخی قابلیت‌های تناسب اندام را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

رابط کاربری این ساعت نیز در خود جذاب است چرا که سازندگان از طراحی کاشی‌ها که پیش‌تر در ویندوز فون دیده بودیم، بهره برده‌اند. شاید اگر چند سال پیش Xbox Watch روانه بازار می‌شد، این زبان طراحی هم باقی می‌ماند. در ادامه می‌توانید تصاویر ساعت هوشمند ایکس باکس واچ را تماشا کنید:

۵ دیدگاه

 1. یکم مبتدیه ظاهرش
  یکم که نه خیلی

  (0)
 2. ساعت هوشمند از این بهتر هست مگه مریضیم بیاین اینو بخریم

  (0)
 3. مگه بیمار روانی‌ن که قیمت مشخص نمی کنن؟

  (0)
 4. طراحیش آدم می بره به چند سال قبل! کمی نوستالوژیک…

  (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*