گجت هاش می

تماشا کنید: با گجت هاش می بدون نگرانی در مکان‌های شلوغ صحبت کنید!

احتمالا شما هم در برخی از فیلم‌ها فردی را دیده‌اید که هنگام برقراری تماس تلاش می‌کند تا با استفاده از وسیله‌ای مرموز، صدای مخاطب خود را از افراد حاضر در محل مخفی کند. اما به لطف گجت هاش می (Hushme)، به‌نظر چیزی که درگذشته تنها در فیلم‌های سینمایی دیده می‌شد حالا وارد دنیای واقعی شده است.

«هاش می» را می‌توان نوعی ماسک صوتی در نظر گرفت که کاربر با اتصال آن به تلفن همراه، این وسیله را روی صورت خود قرار داده و از پخش شدن صدا جلوگیری می‌کند.

به گفته سازندگان، ایده ساخت گجت جدید «هاش می» زمانی‌که آنها همراه با دوستان خود برای صرف ناهار دور یکدیگر جمع شده بودند، در ذهن آنها شکل گرفت. درواقع فردی که نزدیک آنها مشغول صحبت با دوست خود از طریق اپلیکیشن اسکایپ بود، چاره‌ای جز بلند صحبت کردن نداشت. درنتیجه، تمام افراد حاضر در محل متوجه صحبت آنها می‌شدند.

هرچند، شاید روش کار این گجت پوشیدنی و استفاده از ماسکی که دور دهان شما قرار می‌گیرد کمی احمقانه به نظر رسد و برخی شما را با شخصیت “Bane” در فیلم بتمن اشتباه بگیرند! اما عملکرد «هاش می» کاربران را راضی خواهد کرد. این ماسک با بسته شدن دور دهان کاربران، از خروج صدا و شنیده شدن آن توسط افراد حاضر در محل جلوگیری کرده و به کمک اسپیکرهای داخلی، استراق سمع را سخت‌تر می‌کند.

به هر صورت ایده تولید چنین گجتی جذاب و البته در نوع خود متفاوت است و ما نمی‌دانیم که چند نفر حاضر به پرداخت 249 دلار برای Hushme هستند. با این‌حال سازندگان تولید اقتصادی این گجت جدید را تا پایان سال جاری میلادی آغاز خواهند کرد. انتظار می‌رود «هاش می» در ماه می (اردیبهشت) به صورت عمومی نمایش داده شود. درادامه ویدیوی معرفی این گجت قرار گرفته که از شما به تماشای آن دعوت می‌کنیم.

ویدیوی معرفی گجت هاش می

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه