گک Enverge

کانسپت گک Enverge ؛ شاسی بلند چینی در نمایشگاه خودرو دیترویت

گروه خودروی گوانگژو چین یا همان GAC در نمایشگاه خودرو دیترویت از اولین شاسی بلند مفهومی خود با نام انورج رونمایی کرد. در ادامه با مشخصات و ویژگی‌های گک Enverge آشنا می‌شویم.

کمپانی چینی GAC، اولین کراس اوور مفهومی خود را تولید و در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۸ به نمایش گذاشت. گک انورج (GAC Enverge) از طراحی کوپه‌مانند و نیروی محرکه الکتریکی بهره می‌برد.

گک Enverge

گروه گوانگژو اتومبیل (GAC) در نمایشگاه خودرو دیترویت به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای خودرویی جهان، از کانسپت شاسی بلند الکتریکی خود با نام Enverge رونمایی کرد. انورج، پیش‌نمایشی از خودروی آینده این برند برای بازار کشورهای آمریکای شمالی است.

کانسپت گک Enverge برای مشتریان جوان طراحی شده و با ظرافت‌های جسورانه و ویژگی‌هایی چون درهای قیچی‌شکل و فاقد پنجره‌های جانبی به نمایش درآمده است. البته هنوز مشخص نیست که چقدر از این ویژگی‌ها در نسخه نهایی و تولیدی باقی می‌مانند.

گک Enverge

طراحی کوپه‌مانند و شیب‌دار خودرو با زاویه‌های متعدد همراه شده است و ویژگی‌های ظاهری آن تا حدودی به مدل مفهومی لکسوس LF-1 شباهت دارد که آن هم در نمایشگاه دیترویت معرفی شد. گک انورج به صورت ۲+۲ طراحی شده و دو درب، دسترسی به چهار صندلی درون کابین را فراهم می‌کند. در داخل خودرو از کپسول فضایی شناور الهام گرفته شده و شاهد یک صفحه نمایش افقی و تکنولوژی واقعیت مجازی هستیم.

گک Enverge

رنگ نقره‌ای به جای پنجره‌های جانبی، ظاهر غیرمتعارفی را به خودرو بخشیده و برای کمک به دید راننده به جای آینه‌های بالایی، دوربین‌های دید عقب تعبیه شده است. گک Enverge بر پایه پلتفرم الکتریکی جدید GAC ساخته شده و از یک باتری ۷۱ کیلووات ساعتی بهره می‌برد. این کراس اوور کوچک با استفاده از این باتری می‌تواند مسافتی بیشتر از ۵۹۵ کیلومتر را طی کند. تکنولوژی شارژ سریع نیز به کمک راننده می‌آید و این خودرو با تنها ۱۰ دقیقه شارژ شدن می‌تواند بیشتر از ۳۸۵ کیلومتر را بپیماید. این خودروی شاسی بلند چینی قرار است در سال ۲۰۱۹ وارد بازار آمریکا شود.

گالری عکس های کانسپت گک Enverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. عین خود چینی ها هم چش نداره

  2. این چرا شیشه نداره خخخ حریم شخصیه؟؟

  3. در داخل خودرو از کپسول فضایی شناور الهام گرفته شده ?