نخستین رندر ویوو اپکس 2019

نخستین رندرهای گوشی ویوو اپکس ۲۰۱۹ منتشر شد

اولین رندرهای گوشی ویوو اپکس ۲۰۱۹ (Vivo Apex 2019) به بیرون درز کرد. در ادامه با این گوشی که قرار است تا چند روز دیگر معرفی شد٬ بیشتر آشنا شوید.

ویوو برای نخستین بار در نمایشگاه MWC 2018 بارسلونا در سال گذشته بود که همه را با رونمایی از گوشی مفهومی اپکس خود غافلگیر کرد. با این حال٬ به نظر می‌رسد امسال این کمپانی زودتر از برگزاری نمایشگاه بارسلونا میزبان یک رویداد ویژه است تا ویوو اپکس ۲۰۱۹ را با طراحی بهتر از گذشته معرفی کند. این رویداد ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) برگزار خواهد شد. اما تا به امروز هیچ رندری از این گوشی منتشر نشده بود تا بتوانیم با طراحی آن آشنا باشیم.

نخستین رندر ویوو اپکس ۲۰۱۹

حالا یک افشاگر در ویبو رندرهایی از گوشی ویوو اپکس ۲۰۱۹ را منتشر کرده است. این رندرها درست زمانی منتشر شدند که گفته می‌شود ویوو به برخی از کاربران چینی این گوشی را ارائه کرده تا کار با آن را پیش از عرضه در بازار٬ تجربه کنند. این رندرها تایید می‌کنند که نسل جدید گوشی ویوو اپکس فاقد هرگونه دکمه یا کلید فیزیکی یا حتی جک هدفون است. همچنین بررسی کننده‌های این گوشی گفته‌اند که شبیه به یک صابون فلزی است که از هر طرف کمی خمیدگی دارد.

این تصاویر نشان می‌دهند که گوشی اپکس از یک نمایشگر لبه به لبه تقریبا فاقد هرگونه حاشیه‌ی اضافی در اطراف خود بهره‌مند است. سوال‌هایی در مورد چگونگی چینش دوربین‌ها در پشت گوشی به وجود آمده است٬ اما این رندرها تنها قاب جلویی گوشی را به نمایش می‌گذارند. این یک گوشی بسیار جالب از سوی شرکت ویوو خواهد بود. هیچ تضمینی برای تایید واقعی بودن این رندرها وجود ندارد٬ به خصوص این که جزئیات کمی تا به امروز از این گوشی منتشر شده است. ما به محض کسب اطلاعات بیشتر٬ شما را از آن‌ها مطلع خواهیم کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. خوشم اومد از طراحیش ولی یکم زیادی بلنده

  2. انصافا این یکی رو اولین باره میشنوم 😑😐