طرح اتوخدمت

برنامه زمانبندی ارسال دعوتنامه طرح اتوخدمت سایپا اعلام شد – بخشنامه 7 اسفند 97

شرکت خودروسازی سایپا با صدور بخشنامه‌ای، برنامه زمانبندی ارسال دعوتنامه طرح اتوخدمت را اعلام کرد که بر اساس آن، خریداران در سال 98 به خودروی ثبت نامی خود می‌رسند. در ادامه، جزئیات بخشنامه جدید طرح اتوخدمت سایپا را بررسی می‌کنیم.

طرح اتوخدمت سایپا از چند سال پیش در کشور اجرایی شد و در آن، شرکت خودروسازی سایپا خودروهای زیادی را به فروش رساند و سودهای زیادی را به مشتریان داد. بر اساس این طرح، مشتریان پس از انتخاب محصول و زمان تحویل، طبق قرارداد منعقد شده از زمان پرداخت وجه تا زمان تحویل خودرو، مبلغی را به عنوان سود به صورت ماهانه دریافت می‌کردند. این طرح مورد استقبال مشتریان قرار گرفت، اما طبق معمول مدت‌هاست که خریداران خودروهای طرح اتوخدمت بلاتکلیف هستند و خبری از تحویل خودروهای ثبت نامی به مشتریان نشد و همه منتظر ارسال دعوتنامه بودند.

حالا به نظر می‌رسد انتظار مشتریان به سر رسیده و شرکت سایپا با صدور یک بخشنامه، خبر از تحویل خودروهای طرح اتوخدمت در سال آینده داده است. در این بخشنامه، برنامه زمانبندی ارسال دعوتنامه‌ها و شرایط و مفاد آن اعلام شده است که در ادامه، جزئیات این بخشنامه را بررسی می‌کنیم.

بخشنامه جدید سایپا درباره طرح اتوخدمت

نمایندگی‌های محترم بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا

موضوع: زمانبندی ارسال دعوتنامه ایفای برخی از تعهدات طرح اتوخدمت

با سلام

احتراما پیرو بخشنامه شماره 458188 به تاریخ 22 بهمن 97، برنامه زمانبندی ارسال دعوتنامه طرح اتوخدمت به شرح جدول ذیل اعلام می‌شود.

تاریخ پذیرش زمان ارسال دعوتنامه موعد تحویل خودرو
سال 94 8 الی 9 اسفند 97 اردیبهشت 98
6 ماهه اول سال 95 11 الی 15 اسفند 97 خرداد 98
6 ماهه دوم سال 95 18 الی 22 اسفند 97 خرداد 98
6 ماهه اول سال 96 هفته اول اردیبهشت 98 نیمه اول تیر 98
6 ماهه دوم سال 96 هفته اول اردیبهشت 98 نیمه اول تیر 98

موارد مهم:

1. دعوتنامه‌ها با قیمت مصوب (تیر 97) ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است، دعوتنامه تعهدات اتوخدمت با قیمت قطعی بر مبنای قیمت مندرج در قرارداد به علاوه عوارض و هزینه‌های قانونی و دولتی ارسال خواهد شد.

2. دعوتنامه جهت مشتریان محترمی ارسال خواهد شد که خودروی فاکتور شده یا پرونده آماده فاکتور در سال 97 نداشته و همچنین از ابتدای ایجاد شرایط موصوف، خودرویی در طرح اتوخدمت دریافت نکرده باشند. شایان ذکر است جهت هر کد ملی فقط یک دعوتنامه ارسال می‌شود.

3. در صورت درخواست صلح توسط مشتری، 45 روز به زمان تحویل خودرو افزوده می‌شود.

4. دعوتنامه صرفا جهت تعهدات گروه X100 و X200 ارسال خواهد شد.

5. در صورت صدور دعوتنامه مشتری محترم و عدم تکمیل وجه توسط مشتری در موعد اعتبار زمانی دعوتنامه، صدور دعوتنامه جدید با قیمت روز شرکت محاسبه خواهد شد.

نکات بخشنامه:

1. پس از دریافت بخشنامه با مراجعه به سایت dealer.saipacorp.com قسمت گزارشات، گزارش دعوتنامه، نسبت به دریافت دعوتنامه‌ها و اطلاع‌رسانی به مشتریان اقدام شود.

2. کلیه اطلاعات مندرج در دعوتنامه را با سوابق موجود مشتری در نمایندگی مطابقت و در صورت رویت هرگونه ایراد، مراتب را ظرف مدت 24 ساعت از طریق اتوماسیون اداری به اداره عملیات فروش ارسال نمایند.

3. لازم است مفاد دعوتنامه‌ها با یک نسخه از دعوتنامه‌ها را به منظور مستندسازی از طریق پست پیشتاز و در صورت عدم حصول نتیجه، از هر طریق ممکن به اطلاع مشتریان گرامی رسانده و مراتب را در پرونده آنان ثبت نمایید.

4. لطفا مشتریان را در خصوص عدم واریز وجه پس از مهلت اعتبار بخشنامه راهنمایی نمایید.

طرح اتوخدمت

آخرین اخبار طرح اتوخدمت سایپا:

۲۱۷ دیدگاه

 1. این چه وضعشه چرا تحویل خودرو رو انقدر دیر می دهید بسه بخدا انشالاه که امام حسین شمارو ازصحفه روزگار محو کنه.بر پدرومادرشون لعنت .

  (0)
 2. سلام آیا میشود با پرداخت تکمیل وجه شده ۳۱۰۸۸۰۰۰ تومان +سودی که واریز میشود پول هم با قیمت روز ماشین به ما بدهند ؟متوجه شدید یعنی حدود ۲۳ میلیون تومان چون خودشان دارند ۵۵میلیون یا کمتر یا کمی بیشتر آنلاین می‌فروشند

  (1)
 3. خبری نیست که نیست، من ۲۲اسفندماه تکمیل وجه کردم، ۱۲تیرماه الحاقیه راواریزکردم، هنوزازفاکتورخبری نیست، مدت زمان بعدازتکمیل وجه ۱۰۵روزبوده ولی امروز۱۱مردادهستش،۱۱روزمانده که شود۲۲/۵یعنی مدت۵ماه تمام، ولی برای یک فروندتیبای ملی درکشورخودم پس ازتکمیل وجه که پذیرش آن مربوط به۳سال پیش یعنی ۸/۴/۱۳۹۵بوده هنوز اندرخم یک کوچه ایم، خداراشکرکه یک پژوی قراضه که تادرب نانوایی ببردم دارم وگرنه بااین ترازعملکردی وبرنامه ریزی بی نقص سایپامطمئن تمامابایدباخط۱۱بایدطی طریق مینمودم،کجایندمدعیان حقوق بشراسلامی درسرزمین پارس ها

  (5)
 4. راست میگه کجا رفتین نکنه تحویل گرفتین ماشینا رو . ما شهرستانیم اگه خبری هست لطفا مارو راهنمایی کنید

  (2)
 5. جریان چیه نکنه همتون ماشیناتون تحویل گرفتی انقدر ساکتین.

  (-2)
 6. با سلام و درود فراوان به مال باخته های اتو خدمت
  لطفا کسی برای صلح احباری به نمایندگی مراجع نکند.
  اینجوری تا یک ماهه دیگه معلوم نیست سایپا باز چه کلکی سرمون پیدا کنه.
  اقا لطفا صلح نزنید تا بینم خدا چه میخاد

  (5)
 7. ماشین هیشکی رو تا حالا تو طرح اتو خدمت ندادند شاید جز چند نفر که از بند پارتی استفاده کردند

  (5)
 8. سلام دوستان آقایان همچنان تو د هن ملت میزنن ملت را خر فرض کردن 3 سال ازتحویل اتو خدمت گذشته ولی خودرو تحویل نمیدن پرچمداران هر سرمایه خود را به دست نامسلمانها داده اند

  (8)
 9. نصیر تقوایی خواه

  اقای سایپا تو که چند روز پیش بخشنامه زدی گفتی خودرو ها رو طبق تاریخ قرار داد به مشتری میدین پس کو چی شد،
  کدوم ماشین به مشتری تحویل دادین هاااا.؟؟؟
  چرا انقد با اعصاب ملت بازی میکنید هااا،؟؟؟
  مگه دین ایمان ندارین،مگه شما ها انسان نیستین، یا شاید مردمی که به شما اعتماد کردن و شما رو از ورشکستگی در سال 94،95.96 دور کردن ایا عقب افتاده فرض میکنی.یا اصلن جزع انسان حساب نمیکنید.

  (10)
 10. سلام دعوتنامه رادر۲۲اسفندماه تکمیل وجه کردم،۱۰۵روزمهلت برای تحویل خودرو داده شده، الان ۱۰۵روز فرارسیده ولی هنوزسایپاجهت انجام فاکتور به اینجانب زنگ نزده،امیدوارم تاپایان تیرمرماه جاری زنگ بزند، امروز ۹تیرماه سال۹۸

  (1)
  • نامردای کثیف پنج شنبه جمعه رو روز کاری حساب نمیکنن. ولی دعوتنامه هارو که صادر کردن پنجشنبه جمعه رو روز کاری حساب میکنن.

   (2)
 11. سلام چند رور پیش گفتن که حواله ها رو باید طبق قرار داد به مشتری ها تحویل بدن.
  آیا کسی هست که ماشینش اومده باشه؟
  لطفن اگه ماشین کسی اومد یا هر خبر مهم دیگه دستگیرتان شد به مابقی هم اطلاع رسانی کنید.

  (5)
 12. ایا می شود این حواله ها رو بیرون فروخت؟

  (0)
 13. با عرض سلام خدمت دوستان اتو خدمت سایپا

  دوستانی که مایل هستند کارشون پیگیری بشود در جستجو تلگرام گزینه (معترضین اتو خدمت سایپا) تایپ کنن و عضو گروه هزارو دویست نفری معترضین بشوند. به دوستان خود هم اطلاع رسانی کنید.

  با تشکر

  (4)
 14. سلام
  ای کسانی که اتوخدمتی هستید به هوش باشید که هفته اول اردیبهشت تازه اونایی که 94 95 هستن موعدش رسیده پس همه گروه ها هفته دوم اردیبهشت که شد همه بریم سایپا
  نظراتتون رو بزارین
  هر روز هم بیان تو سایت گجت هم فکری کنیم بلکه بتونیم با فشار اوردن حقمون رو بگیریم اگر منتظر باشیم سایپا حالا حالا ها از ماشین خبری نمیشه ت

  (10)
 15. صلح اجباری هم به خود داریم هم به غیر الآن چون سایپای نامرد صلح به غیر رو بسته فقط صلح به خود باید بزنی

  (1)
  • سلام عرض ادب
   دوستان عزیز در طرح اتو خدمت : کسانیکه در بهمن و اسفند ۹۷ تکمیل وجه کردن ، که قرار بود طبق بخشنامه ی سایپا اردیبهشت و خرداد ۹۸ خودرو تحویل دهند …. آیا به کسی تحویل دادند؟ یا نه ؟

   (4)
 16. آیا صلح اجباری رو می تونم به شخص دیگری بزنم؟یا فقط صلح بنام خودم باید زده بشه.اگه کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.متشکرم.

  (1)
 17. سلام به همگی
  چند روز بیشتر به هفته اول تیر باقی نمونده
  هفته ای که سایپا توی بخش نامه گفته موعد تحویل اتوخدمت

  (2)
 18. قراره ظرف چند روز آینده 4650 دعوتنامه برای اتو خدمتیها ارسال بشه اولویت با کسانی هست که سال 97 از شرکت سایپا خودرو گرفتن و بخشنامه اسفند اتو خدمت شامل حال آنها نشده و حواله اتوخدمت دعوتنامه براشون ارسال نشده
  دوستانی که شامل حالشون میشه از لحاظ مالی خودشون رو آماده کنند تا هر موقع دعوتنامه اومد سریع تکمیل وجه کنند

  (3)
 19. صلح اجباری یعنی اینکه حواله ای که داری باید حتما یکبار صلح بزنی تا خودرو برات فاکتور بشه اگه صلح نزنی در همان وضعیت آماده تخصیص می مونه و برات فاکتور نمیشه

  (0)
 20. صلح اجباری چیه دیگه؟یکی توضیح بده.

  (0)
 21. سلام
  کسی میدونه صلح اجباری چیه؟
  من یه حواله که اسفند تکمیل وجه شده دارم و تا الآن صلح نزدم صلح به اسم دیگران هم بستس یعنی حتما باید صلح به اسم خودم بزنم تا خودرو رو بهم بدن چه گیری افتادیم از دست این سایپا
  کسی میدونه جریان چیه؟

  (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*