Hypr-3 ، گجتی کوچک که پرداخت های الکترونیکی شما را ایمن و آسان می کند

Hypr-3 یک گجت باریک و کوچک است که تنها ۲۰ دلار قیمت دارد و از طریق ارتباط بلوتوثی می تواند با چسبیدن به گوشی شما از کارت های اعتباری و بیت کوین شما حفاظت کرده و پرداخت های شما را انجام دهد.

شما با داشتن این دستگاه که عمر باتری آن یک ساله است می توانید کیف پول خود را پشت گوشی تان داشته باشید. اما همچنین یک API (رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار) نیز وجود دارد که طراحان می توانند بواسطه آن اپلیکیشن های مخصوص خود را بسازند.

این وسیله در حقیقت سه کاره نیز می باشد. در یک جا این دسته ۳.۲ میلیمتری حکم یک ژنراتور رمزگذاری شده را دارد که شما می توانید آن را به پشت گوشی موبایل خود یا هرجای دیگر مانند دسته کلید بچسبانید و ارتباط بلوتوثی آن بدان اجازه می دهد تا خود را با هر وسیله بلوتوثی دیگر در فاصله چند متری جفت سازی کند. در جایی دیگر می تواند مانند یک شناساگر هویتی عمل کند. انگشت خود را روی آن بکشید و آنگاه این دستگاه با وجود یک خوانشگر درون سازه ای اثر انگشت می تواند تمامی کدهای رمزنگاری شده برای تشخیص هویت شما را به گوشی تان انتقال دهد. سوم اینکه این وسیله می تواند دستگاه شما خواه یک گوشی یا تبلت آی او اس یا اندروید و یا حتی یک پی سی باشد را آنلاک (قفل گشایی) کند. این گجت باریک بیومتریکی در ماه ژوئن ۲۰۱۵ روانه بازار خواهد شد خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*