سنسور اثر انگشت گلکسی اس 11

سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۱ می‌تواند دو انگشت شما را همزمان اسکن کند

بر اساس آخرین اطلاعات، سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۱ سامسونگ که ظاهرا سنسور تازه معرفی شده ۳D Sonic Max کوالکام است، می‌تواند به صورت همزمان دو انگشت کاربر را شناسایی کند!

یکی از اولین شایعاتی که در مورد گوشی گلکسی اس ۱۱ سامسونگ شنیدیم، این بود که پرچمدار آینده‌ی غول کره‌ای به یک اسکنر اثر انگشت با محدوده حساس به لمس بسیار بزرگ‌تر از نسل فعلی مجهز خواهد بود. حال این شایعه توسط شرکت کوالکام که تامین کننده‌ی سنسور اثر انگشت درون نمایشگر اولتراسونیک دو گوشی اس ۱۰ و نوت ۱۰ سامسونگ نیز بود، تایید شده است.

سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۱ دقیق‌تر از اس ۱۰ خواهد بود

کوالکام سنسور آپگرید شده‌ی اسکنر به کار رفته در دو گوشی اس ۱۰ و نوت ۱۰ را با نام “۳D Sonic Max” معرفی کرده است. این شرکت ادعا می‌کند که سنسور مذکور به کاربران اجازه می‌دهد برای افزایش امنیت، به صورت همزمان از دو اثر انگشت خود استفاده کنند. این امر با افزایش محدوده حساس به لمس به وجود آمده است. محدوده‌ی حساس به لمس سنسور جدید ۳D Sonic Max حدودا ۱۷ برابر بزرگ‌تر از نسل فعلی خود شده است که در نتیجه می‌تواند سریع‌تر از اولین نسل سنسور اثر انگشت اولتراسونیک شرکت کوالکام یک انگشت را شناسایی کند. این سنسور همچنین نرخ دقت ۱ در ۱ میلیون را در مقایسه با ۱ در ۵۰ هزار بار سنسور کنونی ارائه می‌کند.

هرچند کوالکام به صورت رسمی از حضور این سنسور در نسل آینده‌ی گوشی‌های سری Galaxy S سامسونگ سخن نگفته است، اما به نظر می‌رسد که اینچنین خواهد بود. سامسونگ در حال حاضر نیز تنها شرکتیست که از مزایای سنسورهای اثر انگشت اولتراسونیک شرکت کوالکام بهره می‌برد. در حال حاضر تقریبا اکثر تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند از اسکنرهای اثر انگشت درون صفحه اپتیکال برای گوشِ‌های میان‌رده و پرچمدار خود استفاده می‌کنند و با توجه به مشکلات امنیتی که با استفاده از سنسورهای کمپانی کوالکام برای سامسونگ به وجود آمده، باید منتظر ماند و دید که آیا دیگر تولیدکنندگان نیز به سمت استفاده از این سنسورهای اولتراسونیک روی خواهند آورد یا خیر!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

 1. دقیقا نیما جان شک نکن حسگرش مثل نوت ۱۰و اس۱۰هنگ میکنه به خاطر اینکه سامسونگ نماد بنجل سازی هست
  #علی سبزی فروش

 2. سامسونگ سبزی فروش
  این دفعه هم احتمالا خرابی حسگر اثر انگشت به دنبال داره
  دوستان اونایی که موافقن سامسونگ نماد بنجل ساز و —- بنجل پرستی مثل علی سبزی فروش داره لایک بزنید
  #الاغ سبزی فروش

 3. خوب عملکرد عالی سامسونگ در بخش اثر انگشت زیر صفحه هستیم

 4. قابلیت الکی ای هست و چندان کاربرد نخواهد داشت