عینک واقعیت مجازی

عینک واقعیت مجازی سامسونگ برای حفظ تناسب اندام معرفی شد

آیا شما هم دوست دارید در خانه و با صرف زمانی کوتاه اندامی مناسب و ایده‌آل بسازید یا تناسب اندام فعلی خود را حفظ کنید؟ اگر پاسختان مثبت است سامسونگ در نمایشگاه CES 2020 عینک واقعیت مجازی معرفی کرده که مناسب شماست.

طی سال گذشته سامسونگ از یک دستگاه و برنامه برای اصلاح وضعیت عضلانی و اسکلتی در راستای توسعه برنامه GEMS صحبت کرد و حالا در CES 2020 نشان داد آن ایده بلندپروازانه‌ای که پیرامونش بحث می‌شد عینک واقعیت مجازی جدید سامسونگ بوده که قرار است نقش یک مربی بدنسازی را برای شما ایفا کند.

عینک واقعیت مجازی

کاربران در هر مکانی، حتی اتاق خواب منزلشان می‌توانند این گجت را بر روی چشمان خود بگذارند و با ظاهر شدن مربی مجازیشان به کمک وسیله‌ای که به پاها متصل می‌شود تا کیفیت و درستی انجام حرکات را کنترل کند به انجام حرکات کششی و ورزشی مشغول شوند. این مربی حین انجام حرکات، وضعیت شما را با عباراتی همچون «خوب» یا «تعادل خود را حفظ کنید» ارزیابی می‌کند و شما به کمک نرم‌افزاهای جانبی می‌توانید بیشتر به بررسی وضعیت تناسب اندام‌هایتان بپردازید.

حالا می‌پرسید این عینک چه زمانی به بازار عرضه می‌شود؟ راستش را بخواهید هیچ ایده‌ای در این زمینه نداریم! اما با توجه به اینکه سامسونگ طی سال گذشته مشغول توسعه چنین سیستمی بود و حالا برنامه‌های تناسب اندام خود را به CES آورده، به احتمال خیلی زیاد شاهد به سرانجام رسیدن این پروژه با کیفیت مطلوبی خواهیم بود.

۱۰ مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خخخخ با یک عینک میخوان ب تناسب اندتم برسن