گوشی جدید هایسنس با نمایشگر جوهر الکترونیکی معرفی شد

شرکت هایسنس (Hisense) در جریان نمایشگاه CES 2020 از گوشی جدید خود با نمایشگر جوهر الکترونیکی رونمایی کرد. این گوشی جدید هایسنس تفاوت‌های زیادی با مدل سال گذشته دارد.

گوشی جدید هایسنس در مقایسه با مدل ای 5 (A5) که سال گذشته به نمایش گذاشته بود، یک تفاوت ویژه دارد و آن‌ها هم نمایشگر جوهر الکترونیکی رنگی است.

گوشی هایسنس ای 5 که سال گذشته معرفی شد، از یک صفحه نمایش تک رنگ (سیاه و سفید) بهره می‌برد اما نسخه جدید دارای نمایشگر جوهر الکترونیکی رنگی است که ارزش آن را دو چندان می‌کند.

هنوز جزئیات زیادی از این گوشی در دست نیست اما طبق اعلام شرکت سازنده، این صفحه نمایش جدید دارای کنتراست بهبود یافته و رفرش ریت (Refresh Rate) بالاتری در مقایسه با پنل ای 5 است. با این حال، نمایشگرهای جوهر الکترونیکی تا اینجا نشان داده‌اند که در مقایسه با نمایشگرهای تک رنگ، دارای سرعت تعویض فریم کُندتری هستند که البته برای علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های دیجیتال، معضل بزرگی نیست اما وقتی به بحث موبایل‌های هوشمند می‌رسیم، محدودیت ایجاد می‌کند.

نمایشگرهای جوهر الکترونیکی رنگی قرار است از سه ماهه دوم سال 2020 وارد تولید انبود شوند و باید دید چه اندازه می‌توانند در بازار موفق عمل کنند. هایسنس هنوز مدل دقیق این گوشی و تاریخ عرضه آن را اعلام نکرده است و با توجه به اینکه گوشی معرفی شده در نمایشگاه، یک مدل اولیه است، به نظر نمی‌رسد به زودی شاهد معرفی رسمی آن باشیم.

نمایشگرهای جوهر الکترونیکی از خستگی چشم تا حد زیادی جلوگیری می‌کنند و می‌توانند اتفاق خوبی برای آینده گوشی‌های هوشمند باشند. هایسنس اگر بتواند معضل فرش ریت را برطرف سازد، با گوشی‌ جدیدش می‌تواند به موفقیت بزرگی در بازار شلوغ تلفن‌های هوشمند دست پیدا کند.

10 مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. کاربردی نیست ی جنبه تبلیغاتی بسیار گذرا داره