ایرباد بی سیم Audio-Technica ATH-ANC300TW

ایرباد بی سیم Audio-Technica ATH-ANC300TW با قابلیت حذف نویز معرفی شد

آدیو تکنیکا (Audio-Technica) که اخیرا تلاش‌های چشمگیری برای ورود به بازار ایربادهای بی‌سیم داشته است، از ایرباد بی سیم Audio-Technica ATH-ANC300TW به عنوان جدیدترین محصول خود با قابلیت حذف نویز در نمایشگاه CES 2020 رونمایی کرد.

آدیو تکنیکا به خاطر محصولات با کیفیت بالای خود در حوزه تجهیزات صوتی حرفه‌ای شناخته شده است. به عنوان مثال، از هدفون مانیتورینگ ATH-M50 این برند در بسیاری از استودیوهای بزرگ استفاده می‌شود و برنده دو جایزه بین‌المللی نیز شده است. اگرچه شاید آدیو تکنیکا به خاطر هدفون‌های معمولی خود چندان شناخته شده نباشد، اما این شرکت اخیرا تلاش‌های رضایت‌بخش و چشمگیری در بازار ایربادهای بی‌سیم داشته است.

آدیو تکنیکا می‌گوید در محصول جدید خود از فناوری اختصاصی موسوم به QuietPoint بهره برده است و می‌گوید که این فناوری مخصوصا برای ایربادهای بی‌سیم طراحی شده است. حذف نویز در این روش با آنالیز کردن نویز محیط با استفاده از میکروفون‌های داخلی صورت می‌گیرد که امواج صوتی معکوس به وجود آمده و با سیگنال صوتی دستگاه ترکیب می‌شود.

در ایرباد بی سیم Audio-Technica ATH-ANC300TW یکی از میکروفون‌ها با جهت‌گیری افقی منحصر به فرد درون محفظه صدا قرار گرفته است. این شرکت می‌گوید که این پیکربندی امکان ایجاد تعادل ایده‌آل بین کاهش نویز محیط و عملکرد صوتی را فراهم می‌کند. با توجه به مستندات منتشرشده به نظر می‌رسد که آدیو تکنیکا از طراحی مستطیلی به جای طراحی دایره‌‌ای ایربادهای بی‌سیم ATH-CKS5TW این شرکت استفاده کرده است.

یکی از بهترین جنبه‌های ایرباد بی‌سیم ATH-CKS5TW عمر باتری ۱۵ ساعته این محصول است. این در حالی است که ایرباد بی سیم Audio-Technica ATH-ANC300TW با یک بار شارژ کامل می‌تواند فقط ۴.۵ ساعت دوام بیاورد. این مقدار نه تنها در مقایسه با محصولات خود این شرکت کم است، بلکه همچنین ایربادهای دیگری که اخیرا وارد بازار شده‌اند، عمر باتری نزدیک به ۱۰ ساعت دارند. با توجه به قیمت بالای محصول جدید آدیو تکنیکا، این مورد احتمالا فروش خوب آن را تحت تأثیر قرار می‌دهد، مگر اینکه ایرباد ATH-ANC300TW از کیفیت صدای عالی برخودار باشد.

البته ارزیابی کیفیت صدای ایرباد بی‌سیم جدید آدیو تکنیکا بدون گوش دادن به آن قطعا دشوار است. همانطور که گفته شد، آدیو تکنیکا سابقه درخشانی در بازار هدفون‌های استودیویی و مانیتورینگ سیمی دارد، اما تازه وارد بازار ایربادهای بی‌سیم شده است، بنابراین کیفیت این سری محصولات آدیو تکنیکا شاید به اندازه محصولات متداول شرکت خوب نباشد. ایرباد بی سیم Audio-Technica ATH-ANC300TW از بهار امسال با قیمت ۲۴۹ دلار وارد بازار خواهد شد.

۱۰ مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*