قیمت دو گوشی سونی Xperia 1 II و Xperia 10 II

قیمت دو گوشی سونی Xperia 1 II و Xperia 10 II به همراه Xperia L4 مشخص شد

شرکت سونی قیمت دو گوشی سونی Xperia 1 II و Xperia 10 II را به همراه گوشی رده ابتدایی Xperia L4 اعلام کرد. اکسپریا ۱ مارک ۲ ، یک گوشی ۵G با قیمتی فراتر از ۱۰۰۰ یورو خواهد بود.

شرکت سونی امروز رویداد معرفی گوشی‌های جدید خودش را به صورت آنلاین برگزار کرد و اکنون در فاصله‌ای چند ساعته از آن، ما از قیمت گوشی‌های سونی اکسپریا ۱ مارک ۲ و اکسپریا ۱۰ مارک ۲ اطلاع پیدا کردیم.

قیمت گوشی سونی Xperia 1 II

گوشی اکسپریا ۱ مارک ۲ در سه ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی در دو رنگ مشکی و بنفش عرضه خواهد شد. قیمت نهایی این مدل ۱۲۰۰ یورو خواهد بود. توجه داشته باشید که این مدل فقط در نسخه‌ی ۵G عرضه می‌شود و پیکربندی آن شامل ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی (با قابلیت گسترش توسط کارت میکرو اس دی) می‌شود.

قیمت گوشی سونی Xperia 10 II

گوشی اکسپریا ۱۰ مارک ۲ نیز در مدت زمانی مشابه، اما رنگ‌بندی متفاوت مشکی و سفید عرضه خواهد شد. Xperai 10 II یک گوشی ۴G‌ میان‌رده است که با ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی عرضه خواهد شد. قیمت این گوشی ۳۷۰ یورو خواهد بود.

قیمت گوشی سونی Xperia L4

اما سونی چند روز پیش از یک گوشی رده ابتدایی دیگر نیز رونمایی کرده بود که اکسپریا ال ۴ نام داشت. در حالی این گوشی نیز در سه ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود که در دو رنگ آبی و مشکی و با قیمت ۲۰۰ یورو عرضه خواهد شد. پیکربندی این گوشی ۴G شامل ۳ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. فیمت هاش ام بد اک نیست
    خوبه

  2. کسی میدونه به دلار چند میشن