ضبط مکالمه در گوشی های اندرویدی

ضبط مکالمه در گوشی های اندرویدی با Google Voice و Voice Recorder

در این مقاله به آموزش نحوه ضبط مکالمه در گوشی های اندرویدی در چندگام ساده و با استفاده از Google Voice یا اپلیکیشن Voice Recorder خواهیم پرداخت.

امروزه شما می‌توانید به راحتی و به صورت قانونی یک تماس تلفنی را ضبط کنید. طبق قانون فدرال تا زمانی که یکی از طرفین از ضبط تماس مطلع باشد، این کار مجاز است. با این حال، قوانین می‌توانند در هر ایالتی متفاوت باشند. بنابراین بهتر است پیش از انجام این کار تحقیق کنید.

ضبط مکالمه در گوشی های اندرویدی با Google Voice

  1. Google Voice را در رایانه شخصی خود باز کرده و روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید. سپس، در منوی سمت چپ گزینه Calls‌ را انتخاب کنید.
  2. روی گزینه Incoming call options – گزینه تماس‌های دریافتی اسکرول کرده و آن را فعال کنید.
  3. زمانی که با شما تماس گرفته شد و شما مایل به ضبط مکالمه بودید، عدد ۴ را در تلفن خود فشار دهید تا مکالمه ضبط شود. برای توقف آن نیز همین کلید را فشار دهید.

ضبط مکالمه در گوشی های اندرویدی

ضبط کردن مکالمه در دیوایس‌های اندرویدی با Call Recorder

  1. وارد گوگل پلی استور دستگاه اندرویدی خود شوید و برنامه Call Recorder‌ را دانلود کنید.
  2. برنامه را باز کنید و به آن اجازه دسترسی به تماس‌ها، مخاطبین و … را بدهید. سپس در گوشه سمت راست بالای صفحه وارد تنظیمات شوید.
  3. به این ترتیب اپلیکیشن Call Recorder به صورت پیش فرض همه تماس‌ها را ضبط خواهد کرد. بنابراین شما می‌توانید این تنظیمات را به دلخواه خود تنظیم کنید.

ضبط مکالمه در گوشی های اندرویدی

بهتر است در بالای برنامه گزینه‌ی Call Recording – ضبط تماس را غیرفعال کنید و تنها زمانی که می‌خواهید تماسی را ضبط کنید این گزینه را فعال کنید نه اینکه به صورت پیش فرض ضبط مکالمه انجام دهید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. برنامه بسیار خوبی بود گوشی های شیائومی به سرعت پیش فرض این قابلیت را دارد