بهترین گوشی های میان رده

بهترین گوشی های میان رده سال ۱۳۹۹ از نظر گجت نیوز

در این مطلب با یک ویدیو به معرفی و بررسی اجمالی بهترین گوشی های میان رده عرضه شده در سال ۱۳۹۹ از نظر تیم گجت نیوز پرداخته‌ایم.

در ادامه معرفی بهترین‌های سال ۱۳۹۹ از نظر گجت نیوز، امروز می‌خواهیم پنج مورد از بهترین گوشی های میان رده ۹۹ را به شما معرفی کنیم. در سالی که گذشت گوشی های میان رده بسیار خوبی به بازار عرضه شدند. برخی از این گوشی‌ها با وجود قیمت مناسبی که داشتند، دست کمی از گوشی های بالارده و گران قیمت ندارند و مشخصات و امکانات بسیار خوبی را به کاربران ارائه می‌دهند. به خصوص حالا که قیمت گوشی های پرچمدار بسیار بالا رفته و خرید آنها برای خیلی‌ها ممکن نیست، با خرید یکی از این گوشی های میان رده که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم، می‌توانید علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، یک موبایل بسیار خوب با مشخصات و ویژگی‌های عالی را داشته باشید.

البته این پنج گوشی که در ویدیوی زیر به معرفی آنها خواهیم پرداخت، از نظر ما گجت نیوزی‌ها انتخاب شده‌اند و قطعا گزینه‌های دیگری نیز می‌توانند در این لیست قرار بگیرند. ما در گجت نیوز این گزینه‌ها را به عنوان بهترین گوشی های میان رده سال ۱۳۹۹ انتخاب کرده‌ایم:

۱. سامسونگ گلکسی ای ۷۱قیمت حدودی: ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۲. شیائومی ردمی نوت ۹ پروقیمت حدودی: ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

۳. اوپو ریلمی ایکس ۲قیمت حدودی: ۶ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

۴. ال جی کی ۶۱قیمت حدودی: ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

۵. هواوی وای ۹ ایقیمت حدودی: ۶ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

در ادامه با یک ویدیو به معرفی و بررسی اجمالی مشخصات و امکانات این پنج گوشی می‌پردازیم. آیا شما تجربه کار با این گوشی‌ها را داشته‌اید؟ به نظر شما کدام گوشی میان رده می‌توانست در این لیست قرار بگیرد؟ نظر خود را در بخش کامنت‌ها با ما و دیگر کاربران گجت نیوز در میان بگذارید.

ویدیوی بهترین گوشی های میان رده سال ۱۳۹۹