مرسدس بنز CLS مدل 2022

مرسدس بنز CLS مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت با تغییرات جزئی معرفی شد

مرسدس بنز CLS مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت معرفی شد. این کوپه چهار در نسبت به قبل تغییرات ظاهری و داخلی اندکی را تجربه کرده است. در ادامه با مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم.

شرکت مرسدس بنز در حالی از نسخه فیس لیفت CLS پرده برداشت که در آن تغییرات چشمگیری به چشم نمی‌خورد. هرچند در بخش جلوی این خودرو تغییرات مهمی اعمال شده و اکنون این کوپه چهار در از یک سپر جدید با ورودی‌های هواوی اسپرت‌تر و الگوی جدید جلوپنجره بهره می‌برد که توانسته دماغه CLS را نسبت به قبل متفاوت سازد. مرسدس بنز CLS مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت اکنون از رینگ‌های جدید و یک رنگ بیرونی جدید آبی متالیک نیز بهره می‌برد.

مشخصات مرسدس بنز CLS مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت

مرسدس بنز CLS مدل 2022

تغییرات داخلی نیز همانند بخش بیرونی اندک بوده و از مهم‌ترین آنها می‌توان به یک غربیلک فرمان جدید با پد سنسور دو منطقه‌ای روی حلقه آن اشاره کرد که می‌تواند دستان راننده را نیز تشخیص دهد؛ این قابلیت از هشدارهای اشتباه در زمان استفاده از سیستم رانندگی نیمه خودران جلوگیری می‌کند. در کنار این تغییرات، طراحان این شرکت آلمانی برای مرسدس بنز CLS مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت تریم چوبی خاکستری براق و تودوزی چرمی جدیدی را در نظر گرفتند.

مرسدس بنز CLS مدل 2022

برای مشتریان خواهان موتورهای دیزلی سه مدل شامل پیشرانه پایه ۱.۹ لیتری ۴ سیلندر با قدرت ۱۹۴ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتن‌متر، یک پیشرانه ۲ لیتری ۴ سیلندر با قدرت ۲۶۵ اسب بخار و گشتاور ۵۵۰ نیوتن‌متر و یک پیشرانه ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی با قدرت ۳۳۰ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتن‌متر در نظر گرفته شده است. مشتریانی که به دنبال موتورهای بنزینی هستند می‌توانند مدل‌های CLS350 با موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر با قدرت ۳۰۰ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتن‌متر یا مدل CLS450 با پیشرانه ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی با قدرت ۳۶۷ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتن‌متر را سفارش دهند.

مرسدس بنز CLS مدل 2022

مدل CLS53 AMG به عنوان قدرتمندترین عضو خانواده مرسدس بنز CLS مدل ۲۰۲۲ محسوب می‌شود که برای آن یک موتور ۳ لیتری ۶ سیلندر خطی در نظر گرفته شده که می‌تواند قدرتی برابر با ۴۳۵ اسب بخار و گشتاور ۵۲۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. این پیشرانه از یک گیربکس ۹ سرعت اتوماتیک و سامانه چهار چرخ محرک ۴Matic نیز بهره می‌برد که چنین ترکیبی باعث شده‌اند این خودرو بتواند ظرف مدت ۴.۵ ثانیه از صفر به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو نیز ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت است. این کوپه چهار در از اوایل سال ۲۰۲۲ روانه بازار آمریکا خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*