جایگزینی محصولات مدیران خودرو

مزیت‌های اصلی طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو چیست ؟

طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو از سر گرفته شده و در این طرح با همکاری ایرانیان خودرو، خودروهای کارکرده با خودروهای نو تعویض می‌شوند.

اخیرا شرکت مدیران خودرو طرح تعویض خودروهای کارکرده با نو خود را با جدیت و مشارکت شرکت ایرانیان خودرو از سر گرفته است. این طرح را می‌توان در میان خودروسازان کشور طرحی خاص و منحصر به فرد در شرایط فعلی نامید.

از مزیت‌های مهم این طرح می‌توان به تقویت بازار دست دوم محصولات مدیران خودرو اشاره نمود. در اصل در این طرح با حضور نماینده رسمی دادگستری قیمت عادلانه‌ای روی خودروهای کارکرده مدل سال ۹۰ و به بعد وضع می‌شود و مبلغ خریداری شده می‌تواند نسبت به انتخاب محصول جدید این برند به عنوان پیش پرداخت یا بخشی از آن در نظر گرفته شود. از سوی دیگر در این طرح خودروهای دست دوم اورهال شده و گارانتی جدید تحت نام گارانتی پلاس دریافت می‌کنند و قطعات اصلی و لازم برای آنها با اطمینان خاطر فراهم می‌گردد.

همچنین در  طرح جایگزینی خریدار خودرو صفر پس از اینکه خودروی کارکرده خود را با خیال آسوده فروخت، با بهره از اقساط تا سقف ۵ سال، حداقل پیش پرداخت ۳۰ درصد، تعویضی امن و راحت خواهند داشت و در یک بازه زمانی اندک خودروی جدید خود را دریافت خواهند نمود و خودروی قدیمی او نیز پس از بازسازی به صورت اقساطی در بازار فروخته خواهد شد که با ایجاد این چرخه قطعا بازار دست دوم و ارزش محصولات مدیران خودرو ارتقای قابل توجهی خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*