تصاویر هواوی نوا 9

نخستین تصاویر هواوی نوا ۹ منتشر شد؛ یک گوشی احتمالا ۵G

به تازگی خبر رسید گوشی های سری nova 9 نزدیک به یک ماه دیگر معرفی می‌شوند. صدور تاییدیه TENAA و انتشار تصاویر هواوی نوا ۹ گواهی بر این ادعاست.

تاییدیه رگولاتوری TENAA چین برای nova 9 با شماره مدل RTL-AL00 صادر شد. البته بعید است این گوشی در مراسم رونمایی، تنها باشد. تصاویر انتشار یافته نیز شباهت ظاهری هواوی نوا ۹ با آنر ۵۰ پرو را نشان می‌دهند: یک برآمدگی دوربین کپسولی شکل و دایره‌ای که درون آن خودنمایی می‌کند.

از دیگر موارد قابل رویت در تصاویر، باید به صفحه نمایش خمیده (احتمالا OLED)، دوربین سلفی دوگانه و دوربین عقب چهارگانه اشاره کنیم.

حالا که صحبت از آنر ۵۰ پرو شد، بد نیست یادآوری کنیم که نخستین گوشی با چیپست اسنپدراگون ۷۷۸G بود. اما گفته می‌شود اعضای خانواده نوا ۹ تراشه‌ای ضعیف‌تر خواهند شد؛ البته هنوز مشخص نیست اسنپدراگون یا دایمنسیتی!

دیگر شایعه درباره اعضای این خانواده، پشتیبانی از ۵G است؛ آن هم در حالی که حتی پرچمدارانی چون سری هواوی پی ۵۰ به شبکه ۵G وصل نمی‌شوند.

به احتمال زیاد، مدل‌های جدید نوا با HarmonyOS کار خواهد کرد؛ چرا که حتی مدل‌های قدیمی‌تر در حال سوییچ از اندروید به این سیستم عامل هواوی هستند.

هم‌اکنون گوشی‌های سری هواوی نوا ۹ در آغاز مسیر دریافت تاییدیه‌ها قرار دارند و انتظار می‌رود در اواخر شهریور ماه، معرفی شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*